lven
joomla-logo

Joomla! ir otrā populārākā satura vdības sistēma (SVS/CMS) pasaulē, atpaliekot tikai no WordPress. Joomla! sistēmai gandrīz no pašiem pirmssākumiem ir pieejams arī latviešu valodas atbalsts, par ko jāsaka paldies Lemings, kas brīvprātīgi ir uzņēmies šo darbu un veic to joprojām.

Lai gan lielākā daļa no mājas lapu veidotājiem pārsvarā strādā ar angļu valodas interfeisu administrācijas panelī, tomēr izstrādāto lapu lietotājiem bieži ir grūti izprast terminus angļu valodā, tāpēc latviešu valodas atbalsts būtiski palielina Joomla izplatību Latvijas tirgū.

Lasīt tālāk ...

Joomla! 3.8.8

2018. gada 22. maijā ir iznākusi jauna Joomla! versija 3.8.8, kas satur 9 drošības uzlabojumus un vairāk kā 50 kļūdu labojumus un citus uzlabojumus.

Uz Joomla! bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem ieteicams atjaunināt Joomla! sistēmas uz šo versiju.

Lasīt tālāk ...

Joomla! 3.8.7

2018. gada 18. aprīlī ir iznākusi jauna Joomla! versija 3.8.7, kas satur vairāk kā 70 kļūdu labojumus un uzlabojumus.

Uz Joomla bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem ieteicams atjaunināt Joomla! sistēmas uz šo versiju.

Lasīt tālāk ...

Joomla!4 Alpha

Ņemot vērā klientu pieprasījumu un projektu aktualitāti, esam veikuši pētījumu, kura laikā salīdzinājuši šobrīd esošo Joomla! 3.8 pamatversiju un Joomla! 4 publiski pieejamo ALPHA2 testa versiju.

Uzstādīšana: Gan J!3 gan arī J!4 uzstādīšana notiek 3 soļos (lapas konfigurācija, DB konfigurācija, vispārīgie iestatījumi), taču J!4 būs draudzīgāks lietotāju interfeiss un vairāk parametru. 

Lasīt tālāk ...

Joomla! 3.8.6

2018. gada 13. janvārī ir iznākusi jauna Joomla! versija 3.8.6, kas satur vienu zema līmeņa drošības ielāpu versijām sākot no 3.X un vairāk kā 60 kļūdu labojumus un uzlabojumus.

Uz Joomla bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem ieteicams atjaunināt Joomla! sistēmas uz šo versiju.

Lasīt tālāk ...

Sazināties ar mums

Uzsāc sava projekta virzību jau šodien!

Aizpildi zemāk esošo kontaktu formu - pāris teikumos izstāsti prasības. Mēs sazināsimies ar Tevi vienas darba dienas laikā vai ātrāk.

0/1000

ADETA.LV is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.

ADETA SIA © 2007-2018, Visas tiesības rezervētas.