Joomla atjauninājumi

Joomla atjauninājumi: detalizēts apraksts, video, dokumentācija un lejupielādes

Joomla atjauninājumi 5.0 un Joomla 4.4

Joomla 5 un Joomla 4.4 - droši, ātri, paplašināmi, pieejami

2023. gada 17. oktobrī ir iznākusi jaunā Joomla 5 - pamatversija. Tā piedāvā daudz jaunu funkciju, drošības un koda uzlabojumu, kā arī palielinātu visas sistēmas darbības ātrumu. Viss, kas atrodas Joomla 5 kodolā, ir pārdomāts un pārveidots, lai izmantotu jaunākās serveru valodas.

Joomla 4.3 atjauninājumi - ar lietošanas pamācībām

Joomla 4.3 - tagad ar lietošanas pamācībām / ceļvežiem

Joomla 4.3 versija ir vairāk kā pusgada intensīva darba rezultāts, kur tā galvenā iezīme ir - lietošanas pamācības (ceļveži). Tāpat Joomla 4.3 satur vairāk kā 100 citus nelielus bet būtiskus atjauninājumus un uzlabojumus.

Joomla 4.2 un Joomla 3.10.11 jauninājumi

Joomla 4.2 un 3.10.11 - daudzfaktoru autentifikācija, īsinājumtaustiņi

Joomla 4.2 turpina nodrošināt Joomla 4 augstos standartus un ievieš aizraujošas jaunas funkcijas, izceļot Joomla vērtības, proti, iekļautību, vienkāršību un drošību, vēl jaudīgākā atvērtā pirmkoda tīmekļa platformā.

Joomla 4.1 un Joomla 3.10.6 atjauninājumi

Joomla 4.1 un 3.10.6 - uzdevumu plānotājs un pieejamības pārbaudītājs

2022. gada februārī ir iznākusi jauna Joomla 4.1 versija ar uzdevumu plānotāju, pieejamības pārbaudītāju, labākām apakšveidnēm, labāku palīdzību un sintakses izcēlumiem redaktorā.

Joomla 4.0 un 3.10 atjauninājumi

Joomla 4 un 3.10 - vēl augstāka drošība, labāks SEO, lielāks ātrums

Joomla 4 - tagad ar pilnīgi jauniem multivides rīkiem, e-pasta šabloniem, pieejamību atbilstoši WCAG 2.0 AA, efektīvāku meklēšanu, augstāku drošību, precīzāku SEO, lielāku ielādes ātrumu un projektējamām darbaplūsmām.

Joomla 3.9 atjauninājums

Joomla 3.9 - tagad ar lietotāju privātuma rīkiem iekļautiem kodolā

2018. gada 30. oktobrī - jauna Joomla 3.9 versija - tagad ar Joomla kodolā iekļautiem lietotāju privātuma rīkiem un vairāk kā 250 atjauninājumiem un kļūdu labojumiem!

Joomla 3.8 atjauninājums

Joomla 3.8 - ar pilnībā atjaunotu maršrutēšanu un PHP šifrēšanu

2017. gada 19. septembrī ir iznākusi jauna Joomla 3.8 versija, kas satur ne tika vairāk nekā 300 jauninājumu un 2 kritiskus kļūdu labojumus, bet arī jaunu lapas saišu struktūru (routing).

Joomla 3.7 atjauninājumi

Joomla 3.7 - pielāgoti lauki, labāka tulkošana, uzlabota darbaplūsma

Joomla 3.7 satur vairāk kā 700 uzlabojumu: ir ieviesti pielāgotie lauki, unificēta saskarne daudzvalodu satura tulkošanai, uzlaboti darbaplūsmas instrumenti, rediģējama administratora izvēlne, labāks TinyMCE, u.c.

Joomla 3.6 atjauninājums

Joomla 3.6 - uzlabota administratoru saskarne un atjaunināšana

Joomla 3.6 ievieš daudz jaunas funkcijas, piemēram, efektīvāku atjaunināšanas vadību, atjauninātu administratora saskarni, ievieš apakšformas, padara efektīvāku kategoriju veidošanu, u.c.

Joomla 3.5 atjauninājums

Joomla 3.5 - ar PHP 7 atbalstu un būtiskiem veiktspējas uzlabojumiem

Joomla 3.5 tagad satur vairākas lieliskas jaunas funkcijas: attēlu vilkšanu un nomešanu ar TinyMCE, rakstu skaitu attēlošanu, atjauninājumu informācijas spraudni, statistikas spraudni, PHP 7 ātrdarbību, u.c.

SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analytics
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt