Joomla atjauninājumi

Joomla atjauninājumi: detalizēts apraksts, video, dokumentācija un lejupielādes

Joomla 3.5 PHP 7 atbalsts, veiktspējas uzlabojumi

Joomla 3.5 - ar PHP 7 atbalstu un būtiskiem veiktspējas uzlabojumiem

Joomla 3.5 tagad satur vairākas lieliskas jaunas funkcijas: attēlu vilkšanu un nomešanu ar TinyMCE, rakstu skaitu attēlošanu, atjauninājumu informācijas spraudni, statistikas spraudni, PHP 7 ātrdarbību, u.c.

Kas ir jauns 2016. gada 21. martā izlaistajā Joomla 3.5 versijā, kas kopumā satur 34 atjauninājumus, uzlabojumus un drošības ielāpus?

PHP 7

Joomla 3.5 tagad atbalsta jaunāko PHP 7 versiju - vispopulārāko serveruprogrammēšanas valodu tīmekļa lietojumprogrammu izstrādei. PHP 7 versija tika izlaista pavisam nesen ar ievērojamiem veiktspējas uzlabojumiem. Tagad tā ir pieejama arī Joomla 3.5 lietotājiem, kas var baudīt šo veiktspējas uzlabojumu priekšrocības.

Atjauninājumu paziņojumi

Joomla 3.5 jaunais e-pasta atjauninājumu paziņojumu spraudnis periodiski pārbauda pieejamos atjauninājumus un kļūdu labojumus. Ja tādi tiek atrasti, spraudnis nosūta vietnes administratoriem e-pasta ziņojumu ar informāciju par atjauninājumu. Vēl viens jauns Joomla 3.5 anonīmas statistikas vākšanas spraudnis apkopo informāciju par vietnes izmantoto sistēmu un vidi, un nosūta to Joomla! izstrādātājiem.

Joomla 3.5 sistēma un vide

Sistēmas un vides informācijas lejupielādes poga tagad sniedz Joomla 3.5 vietnes lietotājiem iespēju atbalsta nolūkos lejupielādēt vietnes sistēmas un vides informāciju.

Lietotāja CSS

Joomla 3.5 vietnes noklusējuma veidnei Protostar pašlaik nav iespējams standarta veidā pievienot custom.css failu. Šis atjauninājums pievieno pārbaudi, kas noskaidro, vai pastāv fails user.css, un ielādē šo failu veidnes Protostar HTML koda galvenē (<head>), lai lietotājs varētu izmantot lietotāja pielāgotas CSS instrukcijas šai veidnei, kas ierakstītas šajā failā.

Vietnes saites

Tagad Joomla 3.5 adminstratora panelī modulī mod_status ir pievienoti slēdži vietnes un administratora saišu ieslēgšanai vai izslēgšanai.

Rakstu skaits

Joomla 3.5 atjauninājums tagad dod iespēju vizuāli attēlot publicētos, nepublicētos un atkritnē ievietotos rakstus kategoriju pārvaldniekā rakstiem, banneriem, kontaktpersonām un ziņu plūsmām.

Nejauša kārtība

Joomla 3.5 atjauninājums pievieno nejaušas kārtības opciju rakstiem gan kategoriju, gan arī kategoriju saraksta skatā.

Redaktora rīkjosla

Satura redaktora rīkjoslai, atšķirībā no iepriekšējām Joomla! versijām, tagad ir pievienotas jaunas redaktora pogas, kas ir pārvietotas no redaktora apakšas. Vietnes lietotājiem vairs nav jāritina lapa, lai atrastu tādas pogas, kā, piemēram, pogas “lasīt vairāk” vai “ievietot attēlu”.

Moduļi rakstos

Joomla 3.5 tagad ļauj viegli ievietot moduļus rakstos. To tagad var izdarīt, izmantojot pogu tieši redaktora rīkjoslā. Vietnes lietotājiem vairs nav jāapgūst sintakse vai jāatceras moduļa informācija, lietotāja interfeiss to dara viņu vietā.

Attēlu vilkšana

Velciet un nometiet attēlus vienkārši ar TinyMCE Joomla! vietnes satura redaktoru. Tas darbojas visur, kur vietne izmanto noklusējuma TinyMCE WYSIWYG satura redaktoru.

Joomla 3.5 dokumentācija

Vairāk par Joomla 3.5 versiju angliski var izlasīt šeit.

Joomla 3.5 lejupielādes

Uz Joomla bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem noteikti vajadzētu atjaunināt savas sistēmas uz šo versiju.

Lejupielādēt 3.5 versiju var šeit.

Šis raksts satur saites uz ārējiem resursiem, kas ar laiku vairs var nebūt pieejami!

SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analytics
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt