Joomla atjauninājumi

Joomla atjauninājumi: detalizēts apraksts, video, dokumentācija un lejupielādes

Joomla 3.6 ar uzlabotu administratoru saskarni un atjaunināšanu

Joomla 3.6 - uzlabota administratoru saskarne un atjaunināšana

Joomla 3.6 ievieš daudz jaunas funkcijas, piemēram, efektīvāku atjaunināšanas vadību, atjauninātu administratora saskarni, ievieš apakšformas, padara efektīvāku kategoriju veidošanu, u.c.

Tāpat Joomla 3.6, kas iznākusi 2016. gada 12. jūlijā, ļauj ērtāk administrēt lietotāju piekļuves līmeņus (ACL) vetnes administratora panelī, ļauj attēlot visus izvēlņu vienumus no visām izvēlnēm vienā sarakstā, u.c.

Atjaunināšana

Sākot ar Joomla 3.6, Joomla atjaunināšanas process ir uzlabots, un tagad tas ļauj pārinstalēt Joomla pamatfailus, noklikšķinot uz pogas, pārrakstot jebkuru(-s) modificēto(-s) failu(s) un atgriežot tos uz noklusējuma iestatījumiem.

Administratoru saskarne

Joomla! 3.6 satur daudz Administratora saskarnes / UX uzlabojumus. Atšķirībā no iepriekšējām versijām, tagad Joomla 3.6 var ātrāk atrast moduļus, veikt uzdevumus nolaižamajā izvēlnē, uzlabot lietotāju pārvaldību, u.c.

Apakšformas

Šajā Joomla! versijā tagad ir jauna funkcionalitāte - apakšformas, ko nodrošina apakšformas lauks. Tagad var ievietot XML veidlapas vienu otrā vai atkārtoti izmantot esošās veidlapas pašreizējā veidlapā.

Satura veidošana

Nav ērti, ja, piemēram, veidojot rakstu, pirms tam ir aizmirsts izveidot kategoriju šim rakstam. Joomla 3.6 tagad ļauj izveidot kategoriju rakstiem, kontaktpersonām, ziņu plūsmām un reklāmlaukiem (Banners) tieši no šo lauku satura veidošanas saskarnes.

Piekļuves līmeņi

Tagad Joomla 3.6 administratora izvēlnē ir jauna pozīcija: piekļuves līmeņi (ACL). Tas ļauj piešķirt vai bloķēt noteiktām lietotāju grupām piekļuvi noteiktai izvēlnei un līdz ar to arī visiem šīs izvēlnes izvēlnes vienumiem.

Izvēlnes

Joomla 3.6 jaunā iespēja piedāvā iespēju rādīt visus vienumus no visām izvēlnēm vienā logā. Tas dod iespēju pārskatīt visu izvēlņu visus vienumus vienuviet. Tā viegli var pamanīt dublētās saites, trūkstošos izvēlnes vienumus vai vienkārši iegūt pārskatu par katru savas vietnes izvēlni.

Joomla 3.6 dokumentācija

Vairāk par šo 3.6 versiju angliski var izlasīt šeit.

Joomla 3.6 lejupielādes

Uz Joomla bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem noteikti vajadzētu atjaunināt savas sistēmas uz šo versiju.

Lejupielādēt 3.6 versiju var šeit.

Šis raksts satur saites uz ārējiem resursiem, kas ar laiku vairs var nebūt pieejami!

SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analytics
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt