Joomla atjauninājumi

Joomla atjauninājumi: detalizēts apraksts, video, dokumentācija un lejupielādes

Joomla 3.7 pielāgoti lauki, tulkošanas saskarne, uzlabota darbaplūsma

Joomla 3.7 - pielāgoti lauki, labāka tulkošana, uzlabota darbaplūsma

Joomla 3.7 satur vairāk kā 700 uzlabojumu: ir ieviesti pielāgotie lauki, unificēta saskarne daudzvalodu satura tulkošanai, uzlaboti darbaplūsmas instrumenti, rediģējama administratora izvēlne, labāks TinyMCE, u.c.

2017. gada 25. aprīlī iznākusī Joomla 3.7 versija satur vairāk kā 700 uzlabojumus un kļūdu labojumus, kā arī vairākus nekritiskus drošības ielāpus Joomla! kodolam.

Pielāgoti lauki

Galvenā Joomla 3.7 jaunā iespēja - administratoriem tagad ir iespēja pievienot pielāgotus laukus (Custom fields) gan rakstiem, gan lietotājiem, gan arī kontaktpersonām. Tas dod iespēju arī Joomla paplašinājumu izstrādātājiem tagad izmantot šo funkciju savos Joomla! paplašinājumos.

Tagad ar Joomla 3.7, atšķirībā no iepriekšējām versijām, var izmantojot 15 dažādus, jau Joomla! kodolā definētus, lauku veidus, lai viegli strukturētu sarežģītas satura ievades veidlapas, ļaujot satura autoriem viegli ievadīt savus datus vienotā veidā.

Daudzvalodība

Joomla 3.7 satura autoriem, kas veido daudzvalodu vietnes, satura tulkošanas process ir kļuvis ievērojami vienkāršāks. Daudzvalodu asociāciju komponents tagad ļauj viegli tulkot saturu, izmantojot vienotu lietotāja saskarni.

Darbaplūsmas

Ikviens, kas veido jaunu Joomla 3.7 vietnes saturu, kur nepieciešams jauns izvēlnes vienums, tagad var ietaupīt laiku, izmantojot jaunos uzlabotās darbplūsmas līdzekļus. Joomla 3.7 izvēlņu pārvaldnieks tagad piedāvā izveidot kategoriju, rakstu un izvēlnes vienumu vienā darbībā.

Administratora izvēlne

Joomla 3.7 tagad piedāvā iespēju rediģēt administratora izvēlni ar administratora izvēlnes pārvaldnieku, ņemot vērā, ka šai izvēlnei var piekļūt vietnes lietotāji ar dažādiem piekļuves tiesību līmeņiem.

Pielāgotas administratora izvēlnes tagad ļauj kontrolēt kādi lietotāji ar kādiem piekļuves tiesību līmeņiem redzēs to vai citu administratora izvēlnes apgabalu.

TinyMCE

TinyMCE iebūvētais teksta redaktors tagad ļauj padarīt satura rediģēšanu ātrāku un efektīvāku: tas iekļauj ne tikai jaunas pogas, lai ērti pievienotu izvēlnes saites un kontaktus, bet arī daudzus citus uzlabojumus.

Citi jaunumi

  • Vienkāršāka paplašinājumu uzturēšana - Joomla 3.7 vietnes administratoriem tagad ir daudz grūtāk nejauši atinstalēt atsevišķus paplašinājumu pakotņu elementus,
  • Efektīvāks darbs - tagad vietnes globālie iestatījum tiek parādīti uzskatāmāk, ir iespēja koplietot Frontend un Backend sesiju
  • u.c.

Joomla 3.7 dokumentācija

Vairāk par to angliski var izlasīt šeit.

Joomla 3.7 lejupielādes

Uz Joomla bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem vēlams atjaunināt savas sistēmas uz šo versiju.

Lejupielādēt Joomla 3.7 versiju var šeit.

Šis raksts satur saites uz ārējiem resursiem, kas ar laiku vairs var nebūt pieejami!

SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analytics
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt