Joomla atjauninājumi

Joomla atjauninājumi: detalizēts apraksts, video, dokumentācija un lejupielādes

Joomla 3.8 - ar jaunu maršrutēšanu, PHP šifrēšanu

Joomla 3.8 - ar pilnībā atjaunotu maršrutēšanu un PHP šifrēšanu

2017. gada 19. septembrī ir iznākusi jauna Joomla 3.8 versija, kas satur ne tika vairāk nekā 300 jauninājumu un 2 kritiskus kļūdu labojumus, bet arī jaunu lapas saišu struktūru (routing).

Kas jauns jaunajā versijā Joomla 3.8?

Maršrutēšana

Jauna maršrutēšanas sistēma - jaunā maršrutēšanas sistēma sniedz lietotājiem lielāku kontroli pār savu URL struktūru, tostarp bieži pieprasīto iespēju noņemt ID no URL.

PHP šifrēšana

SODIUM šifrēšanas atbalsts - PHP 7.2 ievieš jaunu SODIUM paplašinājumu šifrētu datu apstrādei. Tagad Joomla 3.8 piedāvā izmantot šo jauno PHP bibliotēku visām vietnēm pat pirms servera jaunināšanas uz PHP 7.2 .

Joomla 4 saderība

Joomla 4 izstrādes versijā ir veiktas dažas izmaiņas, kā, piemēram, pamata kods tagad ir strukturēts migrējot klases, lai varētu izmantot PHP nosaukumvietas. Joomla 3.8 tagad ietver pārejas funkcijas (kartēšanas slāni), kas ļauj izstrādātājiem izmantot vecākus klašu nosaukumus, vienlaikus ļaujot izmantot jauno klašu nosaukumu struktūras priekšrocības.

Paraugdati

Uzlabota paraugdatu (demo data) uzstādīšana - tagad pēc instalēšanas procesa pabeigšanas, Joomla 3.8 vietnes administratora panelī ir iespējams uzstādīt paraugdatus. Tas ļauj Joomla vietnes lietotājiem izveidot savas vispārīgās datu kopas vai paplašinājumu izstrādātājiem nodrošināt saviem produktiem viegli instalējamus paraugdatus.

Joomla 3.8 dokumentācija

Vairāk par to angliski var izlasīt šeit.

Joomla 3.8 lejupielādes

Joomla 3.8, tāpat kā iepriekšējās 3.x versijas, ir viena klikšķa atjauninājums.

Pirms jaunināšanas ir svarīgi atjaunināt visus trešo pušu paplašinājumus, kā arī izveidot un pārbaudīt pilnu vietnes datu kopiju (faili un datubāze).
Šis ir arī labs brīdis, lai pārbaudītu hostinga servera PHP un datu bāzes versijas. Joomla 3.8 izstrādātāji iesaka izmantot PHP 7 vai 7.1, jo tas ievērojami palielinās vietnes ātrumu.
Kā vienmēr, ieviešot jaunas funkcijas (jaunā Joomla 3.8 maršrutizēšanas sistēma), kas ietekmē vietnes struktūru, ieteicams vietni no sākuma atjaunot un pārliecināties par tās funkcionalitāti testa vidē. Un tikai tad, ja viss strādā korekti, pārlikt vietni tās pastāvīgajā atrašanās vietā.

Uz Joomla bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem, vēlams noteikti atjaunināt savas sistēmas uz šo versiju.

Lejupielādēt Joomla 3.8 versiju var šeit.

Šis raksts satur saites uz ārējiem resursiem, kas ar laiku vairs var nebūt pieejami!

SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analytics
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt