Joomla atjauninājumi

Joomla atjauninājumi: detalizēts apraksts, video, dokumentācija un lejupielādes

Joomla 3.9 ar kodolā iekļautiem lietotāju privātuma rīkiem

Joomla 3.9 - tagad ar lietotāju privātuma rīkiem iekļautiem kodolā

2018. gada 30. oktobrī - jauna Joomla 3.9 versija - tagad ar Joomla kodolā iekļautiem lietotāju privātuma rīkiem un vairāk kā 250 atjauninājumiem un kļūdu labojumiem!

Privātuma rīki

Lietotāju piekrišana - atvieglojiet datu konfidencialitātes prasību izpildi

Joomla 3.9 vietnes lietotājiem ir jāpiekrīt vietnes konfidencialitātes politikai un/vai noteikumiem un nosacījumiem. Izmantojot Joomla 3.9, šīs darbības tiek apstrādātas automātiski. Tagad viegli un vienkārši var iestatīt vietnes veidlapas, lai pieprasītu piekrišanu pirms jebkādu lietotāju datu vākšanas.

Joomla 3.9 privātuma piekrišanas derīguma termiņu var arī iestatīt uz noteiktu laiku. Joomla 3.9 sistēma pati vadīs šo procesu un, pēc noteiktā laika beigām, pieprasīs lietotājiem atjaunot izvēli.

Lietotāju piekrišana, vietnes privātuma politikas izmaiņas un daudz kas cits, tiek atspoguļots un, ja nepieciešams, mainīts vietnes administrācijas panelī.

Lietotāju informācijas pieprasījumi

Pārvaldiet lietotāju pieprasījumus, piekļūstiet privātuma informācijai vai apstrādājiet informācijas noņemšanas pieprasījumus - ar Joomla 3.9 tas ir ļoti vienkārši. Kad datu privātuma pieprasījums ir iesniegts vietnē, vienkārši eksportējiet un/vai noņemiet privātos datus.
Tagad Joomla 3.9 lietotāju datu noņemšanas pieprasījumi tiek apstrādāti automātiski, un visi personas dati ir anonimizēti.
Sākot no šīs versijas, Joomla 3.9 tagad arī atbalsta atgādinājumu iestatīšanu, kas neļaus vietnes administratoram aizmirst par nepieciešamību veikt kādas, ar privātumu saistītas darbības.

Paplašinājumu izstrādātājiem

Paplašinājumu izstrādātāji tagad var sniegt sava produkta potenciālajiem lietotājiem palīdzīgu roku, skaidri norādot, kādus datus konkrētais paplašinājums apkopo. Automātiska informācijas nodošana par paplašinājumu funkcionalitāti, kurai, iespējams, ir jāņem vērā konfidencialitāte, tagad Joomla 3.9 var tikt vienkārši realizēta ar jaunizveidoto spraudņa notikumu (onPrivacyCollectAdminCapabilities).
Paplašinājumu izstrādātājiem veicot šo vienkāršo darbību, konkrētā paplašinājuma lietotāji iegūst skaidru izpratni par šī paplašinājuma funkcionalitāti, kas saistīta ar privātiem datiem, par vietni, kā arī par to, vai viņiem būs jāgroza sava dokumentācija, piemēram, vietnes konfidencialitātes politika vai pakalpojumu sniegšanas noteikumi.

Lietotāja darbību žurnāls

Tagad Joomla 3.9 piedāvā sekot, kādas administratīvās darbības ir veiktas vietnē. Pateicoties Joomla 3.9, tagad superlietotāji var viegli redzēt, kurš lietotājs ko ir darījis un kad. Un tas darbojas arī ar atbalstītiem paplašinājumiem! Darbību žurnāls ir vienkārši pārskatāms, eksportējams, kā arī iztīrāms. Pateicoties jaunajam darbību modulim, ko var pievienot administratora panelim, visas lietotāju vietnē veiktās darbības būs vienkārši pārskatāmas.
Iespējojot jauno Joomla 3.9 žurnālu rotācijas spraudni, žurnālfaili būs manipulējami pēc nepieciešamības.

Citi uzlabojumi

Atšķirībā no iepriekšējām Joomla versijām, Joomla 3.9 ir saņēmusi vēl šādus uzlabojumus:

  • piezīmes Joomla! rakstiem (add notes to Joomla! articles);
  • satura meklēšana vadības panelī (Search Your Joomla! Content in the Admin Area);
  • moduļa ievietošana pēc tā ID numura (Load a module using module ID);
  • atkārtojami papildlauki (Repeatable Custom Fields);
  • alternatīvs izkārtojums papildlaukiem (Alternative Layouts for Custom Fields);
  • iespēja lietot Google Invisible ReCAPTCHA;
  • citi atjauninājumi un papildiespējas.

 

Joomla 3.9 video

Īss ievads par Joomla! 3.9 jaunajām iespējām - šajā video:

Joomla 3.9 dokumentācija

Vairāk par Joomla 3.9 angliski var izlasīt šeit.

Joomla 3.9 lejupielādes

Uz Joomla! bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem noteikti ir vēlams atjaunot savas Joomla! sistēmas uz šo versiju.

Lejupielādēt Joomla 3.9 versiju var šeit.

Šis raksts satur saites uz ārējiem resursiem, kas ar laiku vairs var nebūt pieejami!

SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analytics
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt