Joomla atjauninājumi

Joomla atjauninājumi: detalizēts apraksts, video, dokumentācija un lejupielādes

Joomla 4.2 un 3.10.11: daudzfaktoru autentifikācija, īsinājumtaustiņi

Joomla 4.2 un 3.10.11 - daudzfaktoru autentifikācija, īsinājumtaustiņi

Joomla 4.2 turpina nodrošināt Joomla 4 augstos standartus un ievieš aizraujošas jaunas funkcijas, izceļot Joomla vērtības, proti, iekļautību, vienkāršību un drošību, vēl jaudīgākā atvērtā pirmkoda tīmekļa platformā.

Joomla 4.2, kas iznākusi 2022. gada 16. augustā, (koda nosaukums: Uaminifu) piedāvā jaunas un uzlabotas funkcijas autoriem, tīmekļa dizaineriem, paplašinājumu izstrādātājiem kā arī tīmekļa aģentūrām.

Kā svarīgākās no tām, var minēt:

Tastatūras īsinājumtaustiņi

Izmantojot jauno Joomla 4.3 īsinājumtaustiņu risinājumu, var ietaupīt laiku un strādāt produktīvāk. Vietnes administratoram pusē iebūvēti 9 elementi, piemēram, J+F, lai pārietu uz meklēšanas lauku, vai J+S, lai saglabātu.

Lieliskā ziņa ir tā, ka, sākot ar Joomla 4.2 versiju, arī citi paplašinājumi var pievienot savus īsinājumtaustiņus. Ja vēlaties iegūt visu sistēmā izmantoto īsinājumtaustiņu sarakstu, jāizmanto J + X. Visi taustiņsitieni tiek uztverti secīgi, lai darbs kļūtu vienkāršāks. Nav nepieciešams noteikti nospiest taustiņus vienlaikus.

Daudzfaktoru autentifikācija

Līdz šim Joomla piedāvāja tikai divu faktoru autentifikāciju. Izmantojot “Daudzfaktoru” autentifikāciju, sākot ar Joomla 4.2 versiju, vietnes piekļuves drošība paaugstinās vēl par vienu pakāpi. Šis risinājums ļauj izvēlēties dažādus autentifikācijas mehānismus, lai aizsargātu tīmekļa vietni / mājaslapu. Kā piemērs, vietnes aizsardzībai var izvēlēties izmantot Yubi atslēgu, tīmekļa autentifikāciju, verifikācijas kodu vai kodu pa e-pastu.

Daudzfaktoru autentifikācija darbojas tādā veidā, ka vispirms nepieciešams vietnē pieteikties ar lietotājvārdu un paroli. Pēc tam tiek parādīts cits ekrāns, lai ievadītu otro autentifikācijas metodi. Tas nozīmē, ka otrās pakāpes autentifikācijas kods būs jāievada nevis tajā pašā pieteikšanās lapā, bet citā - fiziski atšķirīgā lapā, kas būtiski paaugstina tīmekļa vietnes / mājaslapas drošības līmeni.

Joomla 4.2 dokumentācija

Vairāk par Joomla 4.2 versijas un Joomla 3.10.11 atjauninājumiem un uzlabojumiem var izlasīt šeit.

Joomla 4.2 lejupielādes

Šajā 4.2 versijā pēc tās izlaišanas tika konstatēta kļūda, tāpēc Joomla izstrādātāji iesaka izvairīties no šīs versijas instalācijas un piedāvā instalēt nākamo - Joomla 4.3 versiju, vai, vislabāk, pēdējo pieejamo versiju.

Lejupielādēt Joomla 4.2 versiju var šeit.

Lejupielādēt Joomla 3.10.11 versiju var šeit.

SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analytics
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt