Joomla atjauninājumi

Joomla atjauninājumi: detalizēts apraksts, video, dokumentācija un lejupielādes

Joomla 4.3: tagad ar lietošanas pamācībām / ceļvežiem

Joomla 4.3 - tagad ar lietošanas pamācībām / ceļvežiem

Joomla 4.3 versija ir vairāk kā pusgada intensīva darba rezultāts, kur tā galvenā iezīme ir - lietošanas pamācības (ceļveži). Tāpat Joomla 4.3 satur vairāk kā 100 citus nelielus bet būtiskus atjauninājumus un uzlabojumus.

Viss augstāk minētais kopumā palīdz padarīt Joomla CMS/SVS vēl intuitīvāku, drošāku un efektīvāku.

Lietošanas pamācības

Kas ir "lietošanas pamācības" un kā tās palīdzēs Joomla 4.3 lietotājiem?

Lietošanas pamācību izstrāde sākās jau ar Joomla 4 versijas ieviešanu. "Lietošanas pamācības" ir virtuālais asistents, kas izceļ dažādas Joomla 4.3 administratora lapas jomas un ļauj saprast, ko veic funkcijas, pogas, saites un dažādi citi lapas funkcionālie elementi.

Izmatojot "lietošanas pamācības", ir daudz vieglāk saprast katra funkcionālā elementa nozīmi, nekā izmantojot pierastās palīdzības lapas, jo, strādājot Joomla 4.3 administratora panelī, "lietošanas pamācības" identificē katru lapas interesējošo elementu. Tas ir kā ļoti pacietīgs un zinošs draugs, kurš norāda uz iespējām. "Lietošanas pamācības" ir jūsu personīgais asistents.

Uzsākt darbu

Joomla 4.3 administratora panelī labajā augšējā stūrī tagad ir pieejama poga "Lietošanas pamācības (Take a tour)".

Lai aplūkotu visas pieejamās pamācības, izvēlnē nospiediet uz "Rādīt visas pamācības (Show all tours)”.

Ja nevēlaties izmantot Joomla 4.3 lietošanas pamācības, tās var atslēgt, atslēdzot spraudni "System - Guided Tours Plugin", tad arī šī poga administratora paneļa labajā augšējā stūrī pazudīs.

Izveidot rakstu

Joomla 4.3 viena no pirmajām lietošanas pamācībām ir jauna raksta izveidošanas pamācība. Tas ir 14 soļu ceļvedis pa visiem raksta izveidošanas loga apgabaliem, kuriem var piekļūt: mainīt un aizpildīt. Šīs pamācības / ceļveža mērķis ir soli pa solim iemācīt izveidot jaunu rakstu.

Soli pa solim izpildot visas pamācībā noteiktās darbības, tiks izveidots jauns raksts ar detalizētām un tieši tādām īpašībām, kādas ir nepieciešamas.

Izveidot kategoriju

Rakstu kategorijas parasti tiek izmantotas Joomla satura izkārtojumiem vai rakstu kārtošanai, pamatojoties uz noteiktu rakstu vienotām īpašībām. Šajā jaunas kategorijas izveidošanas ceļvedī ir parādīts, kā izveidot jaunu rakstu kategoriju.

Soli pa solim, pēc visu 13 darbību veikšanas, izpildot visas pamācībā noteiktās darbības, tiks izveidota jauna rakstu kategorija ar detalizētām un tieši tādām īpašībām, kādas ir nepieciešamas.

Līdzīgi lieto lietošanas pamācības jaunu baneru, kontaktu, tagu, u.c. izveidei.

Izveidot lietošanas pamācību

Lai Joomla 4.3 izveidotu “jaunu” lietošanas pamācību, pirmkārt jāaizpilda tās nosaukuma lauks (Title) un relatīvā URL (Tour Identifier) lauks.

Nav obligāti, bet vēlams ir arī aizpildīt lauku "Apraksts (Description)". Lauka "Komponenta atlase (Component selector)" aizpildīšana ir obligāta, tajā jānorāda konkrētais komponents, par ko ir šī pamācība. "Apraksta" un "Komponenta atlases" lauku aizpildīšana padara pamācību kontekstuālu un tā tiek rādīta tikai situācijās, kas var būt saistītas ar konkrēto pamācību.

Kad jaunā lietošanas pamācība ir izveidota, nākamais darba, kas jāveic, ir jāizveido šīs lietošanas pamācības soļi.

Veidojiet jaunus soļus, piešķiriet tam nosaukumus. un pievienojiet aprakstus. Pārliecinieties, ka solis ir publicēts, un pēc tam atlasiet šī soļa pozīciju un mērķa elementu. Ja nav uzrādīta soļa pozīcija, pēc noklusējuma solis tiek centrēts. Ievadot mērķa elementu, tiek atlasīta noteikta lapas daļa. Mērķa elements ir lapas elements, kura mērķis ir šī darbība. Mērķa elements izmanto sintaksi, ko izmanto CSS, lai atlasītu elementu. Piemēram, ievadot mērķa elementa laukā vērtību #jform_title, pamācības solis atlasīs HTML elementu ar ID "jform_title".

Vairāk informāciju par Joomla 4.3 "lietošanas pamācībām" var izlasīt šeit.

Joomla 4.3 dokumentācija

Vairāk par Joomla 4.3 versijas atjauninājumiem un uzlabojumiem var izlasīt šeit.

Joomla 4.3 lejupielādes

Lejupielādēt Joomla 4.3 versiju var šeit.

Šis raksts satur saites uz ārējiem resursiem, kas ar laiku vairs var nebūt pieejami!

SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analytics
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt