Joomla atjauninājumi

Joomla atjauninājumi: detalizēts apraksts, video, dokumentācija un lejupielādes

Joomla 4 un 3.10: augsta drošība, labāks SEO, lielāks ātrums

Joomla 4 un 3.10 - vēl augstāka drošība, labāks SEO, lielāks ātrums

Joomla 4 - tagad ar pilnīgi jauniem multivides rīkiem, e-pasta šabloniem, pieejamību atbilstoši WCAG 2.0 AA, efektīvāku meklēšanu, augstāku drošību, precīzāku SEO, lielāku ielādes ātrumu un projektējamām darbaplūsmām.

2021. gada augustā pēc ilgas gaidīšanas Joomla izstrādātāji ir saņēmuši jauno Joomla 4., kas ir īpaši liels solis uz priekšu jau iepriekš vienai no atzītākajām CMS/SVS gan no lietotāju, gan no nozares speciālistu puses.

Joomla 4 būtiskākie jaunumi:

Pieejamība

Atšķirībā no iepriekšējām versijām, tagad Joomla 4 piedāvā veidot un testēt izkārtojumus, kontrastu un struktūru atbilstoši pieejamības standartam WCAG 2.0 AA. Padariet savu vietni atvērtu jebkuram lietotājam.

Dizains

Joomla 4 tagad ir iekļauts pilnībā atjaunots multivides pārvaldnieks un redaktors, kas ļauj ātrāk un efektīvāk veidot vietnes ar praktiski jebkādu dizainu.

E-pasts

Tagad pielāgojamas e-pasta veidnes ļauj Joomla vietnes e-pasta ziņojumiem atbilst jebkādam jums nepieciešamam izskatam.

Meklēšana

Ar meklēšanas komonentu tagad lietotāji ātri un efektīvi var atrast jebkuru vietnes saturu, arī izmantojot neprecīzo meklēšanu.

Drošība

Arhitektūras izmaiņas, modularizācija, klasifikācija un modernais kods, kas balstīts uz jaunākajām servera valodu versijām, ir izstrādāti, lai vēl vairāk palielinātu Joomla 4 drošību.

Joomla 4 SEO

Joomla 4 arhitektūras un koda izmaiņas ir vērstas uz precīza SEO nodrošināšanu, atbilstoši jaunākajiem tīmekļa standartiem, iekļaujot labāko nozares pieredzi, lai Joomla vietnes būtu jebkuras meklētājprogrammas augšdaļā.

Ātrums

Vēl ātrāka tīmekļa lapu ielāde samazina zaudēto "nepacietīgo" lietotāju skaitu, kam nepatīk ilgi gaidīt kamēr vietne pilnībā ielādēsies.

Darbaplūsmas

No idejas līdz saturiski un dizainiski noslīpētai vietnei definētā un kontrolētā veidā.

Joomla 3.10

Joomla 3.10 versija ir kā tilts uz 4 Joomla versiju.

Joomla 3.10 versijā tiek salāgotas izmaiņas starp Joomla 3 un 4 versijām. Joomla 3.10 tiks atbalstīta ar drošības ielāpiem līdz 2023. gada 17. augustam.

Joomla 4 video

Vairāk par Joomla 4 var uzzināt šajā video:

Joomla 4 dokumentācija

Vairāk par Joomla 4 var uzzināt lapā joomla.org/4 un izlasīt šeit.

Joomla 4 lejupielādes

Ja Joomla mājaslapa izmanto zemāku versiju par 3.10, no sākuma tā ir jāatjauno līdz versijai 3.10 un tikai pēc tam - uz 4 Joomla versiju.

Lejupielādēt Joomla 4.0 versiju var šeit.

Lejupielādēt Joomla 3.10 versiju var šeit.

SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analytics
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt