Joomla atjauninājumi

Joomla atjauninājumi: detalizēts apraksts, video, dokumentācija un lejupielādes

Joomla 5 un Joomla 4.4: droši, ātri, paplašināmi, pieejami

Joomla 5 un Joomla 4.4 - droši, ātri, paplašināmi, pieejami

2023. gada 17. oktobrī ir iznākusi jaunā Joomla 5 - pamatversija. Tā piedāvā daudz jaunu funkciju, drošības un koda uzlabojumu, kā arī palielinātu visas sistēmas darbības ātrumu. Viss, kas atrodas Joomla 5 kodolā, ir pārdomāts un pārveidots, lai izmantotu jaunākās serveru valodas.

Kas ir Joomla 5?

Visbūtiskākais ir tas, ka Joomla 5.0 ir izstrādāta, lai jūsu tīmekļa web risinājumi varētu augt kopā ar jūsu uzņēmumu. Viena no nozīmīgākajām izmaiņām, ko jūs varētu pamanīt, ir tā, ka pāreja no Joomla 4.4.x uz Joomla 5.x vairs nav migrācija, bet gan parasta jaunināšana.

Neatkarīgi no tā, vai esat privātpersona, blogeris, labdarības organizācija, tīmekļa aģentūra vai starptautisks uzņēmums, Joomla ir lieliska izvēle jums!

Lai uzzinātu visus jaunumus par Joomla 5, apmeklējiet vietni joomla.org/5 .

Uzlabojumi

Kādus uzlabojumus, atšķirībā no iepriekšējām versijām, satur Joomla 5?

Tumšais režīms administratora veidnē: Joomla 5 piedāvā tumšo režīmu ne tikai lietotājiem, bet arī administratoriem.

Tīmekļa līdzekļi (Web assets) un kešatmiņa: daudzi tīmekļa līdzekļu kešatmiņas uzlabojumi.

Schema.org integrācija: automātiska Schema.org datu aktivizēšana organizāciju un vietņu nosaukumiem uzlabo meklētājprogrammu darbību Joomla! 5 vietnē.

Koda optimizācija: koda izpildes ātruma uzlabojumi, pateicoties automātiskai pirmkoda optimizācijai, izmantojot phpcs.

PHP un Bootstrap: uzlabota saderība ar PHP 8+ un Bootstrap 5.3.2. Tas nodrošina, ka platforma joprojām ir mūsdienīga un izmanto jaunāko pieejamo koda bāzi.

Lietotāja interfeiss: Atum administratora veidnes uzlabojumi tumšajā režīmā un jaunais Joomla modālais logs atlasītajām pogām nodrošina labāku lietotāja pieredzi.

Rīki un spraudņi: TinyMCE redaktors saņem atjauninājumu uz 6.7 ar pievienotām attēla līdzināšanas funkcijām. Vairāki plānotie uzdevumi ir pārvietoti uz plānotāja spraudņiem, uzlabojot sistēmas veiktspēju.

Multivides pārvaldība: AVIF atbalsts multivides pārvaldniekā un iespēja izslēgt arhivēto saturu no viedās meklēšanas indeksēšanas uzlabo multivides apstrādes iespējas.

Izvēlņu kārtošana: Joomla 5 ļauj kārtot izvēlni tā, kā to vēlaties.

Uzlabota drošība: Joomla 5 notikumi tagad ir migrēti uz to klasēm, kā arī Recaptcha spraudņu noņemšana palielina drošību.

Modernās tehnoloģijas: iekšējā koda pārstrukturēšana ir vērsta uz modernāku API izmantošanu. Ir pievienots JS importa karšu atbalsts Web Asset Manager un koda uzlabojumi php 8.2 savietojamībai.

Paplašinājumi un saderība: Joomla 5 ievieš Fontawesome 6.4, Codemirror 6 un ir atjauninājusi Webauthn bibliotēku. Joomla tagad pieprasa PHP 8.1, MySQL 8.0.13+, MariaDB 10.4+ un PostgreSQL 12+, lai nodrošinātu optimālu veiktspēju.

Tīrāks kods: Joomla 5 lielu uzsvaru liek uz koda tīrību. Pāreja no vecākām API versijām, es5 atbalsta noņemšana un citi spēcīgi kodēti tīrīšanas pasākumi nodrošina Joomla daudz efektīvāku darbību.

Joomla 5 ietver mūsdienu prasības attiecībā uz CMS/SVS, solot tās lietotājiem vēl nebijušu ātruma, drošības un intuitīvas lietošanas pieredzes kombināciju.

Joomla 5 dokumentācija

Vairāk par Joomla! 5 un Joomla! 4.4 versijas atjauninājumiem un uzlabojumiem var izlasīt šeit.

Joomla 5 lejupielādes

Lejupielādēt Joomla 5.0 versiju var šeit.

Lejupielādēt Joomla 4.4 versiju var šeit.

Šis raksts satur saites uz ārējiem resursiem, kas ar laiku vairs var nebūt pieejami!

SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analytics
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt