lven
joomla-logo

Joomla! ir otrā populārākā satura vdības sistēma (SVS/CMS) pasaulē, atpaliekot tikai no WordPress. Joomla! sistēmai gandrīz no pašiem pirmssākumiem ir pieejams arī latviešu valodas atbalsts, par ko jāsaka paldies Lemings, kas brīvprātīgi ir uzņēmies šo darbu un veic to joprojām.

Lai gan lielākā daļa no mājas lapu veidotājiem pārsvarā strādā ar angļu valodas interfeisu administrācijas panelī, tomēr izstrādāto lapu lietotājiem bieži ir grūti izprast terminus angļu valodā, tāpēc latviešu valodas atbalsts būtiski palielina Joomla izplatību Latvijas tirgū.

Lasīt tālāk ...

Joomla mājaslapa 3.9.4 drošība atjauninājums adeta

2019. gada 12. martā ir iznākusi jauna Joomla! apakšversija 3.9.4, kas satur 28 kļūdu labojumus un uzlabojumus, kā arī 4 drošības ielāpus Joomla! versijām sākot no 3.2.0. Uz Joomla! bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem noteikti ir vēlams atjaunot savas Joomla! sistēmas uz šo versiju.

Lasīt tālāk ...

Joomla mājaslapa 3.9.3 drošība atjauninājums adeta

2019. gada 13. februārī ir iznākusi jauna Joomla! apakšversija 3.9.3, kas satur vairāk kā 30 kļūdu labojumus un uzlabojumus, kā arī 6 drošības ielāpus Joomla! versijām sākot no 2.5.0. Uz Joomla! bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem noteikti ir vēlams atjaunot savas Joomla! sistēmas uz šo versiju.

Lasīt tālāk ...

Joomla! 3.9.2 drošība atjauninājums adeta

2019. gada 15. janvārī ir iznākusi jauna Joomla! apakšversija 3.9.2, kas satur vairāk kā 50 kļūdu labojumus un uzlabojumus, kā arī 4 drošības ielāpus Joomla! versijām sākot no 2.5.0. Uz Joomla! bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem noteikti ir vēlams atjaunot savas Joomla! sistēmas uz šo versiju.

Lasīt tālāk ...

Joomla! 3.9.1 adeta

2018. gada 27. novembrī ir iznākusi jauna Joomla! apakšversija 3.9.1, kas satur vairāk kā 40 kļūdu labojumus un uzlabojumus. Uz Joomla! bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem noteikti ir vēlams atjaunot savas Joomla! sistēmas uz šo versiju.

Lasīt tālāk ...

Sazināties ar mums

Uzsāc sava projekta virzību jau šodien!

Aizpildi zemāk esošo kontaktu formu - pāris teikumos izstāsti prasības. Mēs sazināsimies ar Tevi vienas darba dienas laikā vai ātrāk.

0/1000

ADETA.LV is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.

ADETA SIA © 2007-2019, Visas tiesības rezervētas.