Joomla! 3.7.1

2017. gada 17. maijā ir iznācis atjauninājums 3.7.1 jaunajai Joomla! pamatversijai 3.7, kas satur vienu augsta līmeņa drošības ielāpu versijai 3.7.0, kā arī vairākus nekritiskus drošības ielāpus Joomla! kodolam un kļūdu labojumus.

Uz Joomla bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem noteikti jāatjaunina savas sistēmas uz šo versiju, ja šobrīd izmantotā versija ir 3.7.0.

Kas ir interesanti, ja nav mainīti konfigurācijas iestādījumi, sākot no Joomla! versijas 3.7.0, sistēma pati sūta e-pastus sitēmas administratoriem, par jaunu Joomla! versiju pieejamību. Atslēgt šos paziņojumus var, atslēdzot Spraudni "Sistēma - Joomla! Atjaunošanas paziņojumi".

Vairāk par to angliski var izlasīt šeit.

Šis raksts satur saites uz ārējiem resursiem, kas ar laiku vairs var nebūt pieejami!

Sazināties ar mums

Uzsāc sava projekta virzību jau šodien!

Aizpildi zemāk esošo kontaktu formu - pāris teikumos izstāsti prasības. Mēs sazināsimies ar Tevi vienas darba dienas laikā vai ātrāk.

0/1000

ADETA.LV is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.

ADETA SIA © 2007-2020, Visas tiesības rezervētas.