lven
joomla-logo

Joomla! ir otrā populārākā satura vdības sistēma (SVS/CMS) pasaulē, atpaliekot tikai no WordPress. Joomla! sistēmai gandrīz no pašiem pirmssākumiem ir pieejams arī latviešu valodas atbalsts, par ko jāsaka paldies Lemings, kas brīvprātīgi ir uzņēmies šo darbu un veic to joprojām.

Lai gan lielākā daļa no mājas lapu veidotājiem pārsvarā strādā ar angļu valodas interfeisu administrācijas panelī, tomēr izstrādāto lapu lietotājiem bieži ir grūti izprast terminus angļu valodā, tāpēc latviešu valodas atbalsts būtiski palielina Joomla izplatību Latvijas tirgū.

Lasīt tālāk ...

Joomla! 3.8.13 adeta

2018. gada 9. oktobrī ir iznākusi jauna Joomla! versija 3.8.13, kas satur 5 zema līmeņa drošības ielāpus, kā arī vairākus kļūdu labojumus un uzlabojumus.

Tā kā šī versija satur drošības atjauninājumus, uz Joomla! bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem tomēr ir vēlams atjaunot savas Joomla! sistēmas uz šo versiju.

Lasīt tālāk ...

Joomla! 3.8.12

2018. gada 28. augustā ir iznākusi jauna Joomla! versija 3.8.12, kas satur 3 drošības ielāpus unvairā kā 20 kļūdu labojumus un uzlabojumus.

Tā kā šī versija nesatur kritiskus drošības atjauninājumus, uz Joomla! bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem nav obligāti jāatjauno savas Joomla! sistēmas uz šo versiju uzreiz, taču ieteicams to izdarīt tuvākajā laikā.

Lasīt tālāk ...

Joomla! 3.8.11

2018. gada 31. jūlijā ir iznākusi jauna Joomla! versija 3.8.11, kas satur 35 kļūdu labojumus un uzlabojumus.

Tā kā šī versija nesatur kritiskus drošības atjauninājumus, uz Joomla! bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem nav obligāti jāatjauno savas Joomla! sistēmas uz šo versiju.

Lasīt tālāk ...

Joomla! 3.8.10

2018. gada 26. jūnijā ir iznākusi jauna Joomla! versija 3.8.10, kas satur 1 kļūdas labojumu iepriekšējai, šajā pašā dienā iznākušajai versijai 3.8.9.

Kļūdas būtība - Joomla! pēc 3.8.9 atjauninājuma uzstādīšanas pārstāj strādāt uz Windows serveriem.

Uz Joomla! bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem, kas ir uzstādījuši 3.8.9 atjauninājumu un izmanto Windows serverus, obligāti jāatjauno savas Joomla! sistēmas uz šo versiju.

Lasīt tālāk ...

Sazināties ar mums

Uzsāc sava projekta virzību jau šodien!

Aizpildi zemāk esošo kontaktu formu - pāris teikumos izstāsti prasības. Mēs sazināsimies ar Tevi vienas darba dienas laikā vai ātrāk.

0/1000

ADETA.LV is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.

ADETA SIA © 2007-2018, Visas tiesības rezervētas.