partneru programma

Kļūstiet par ADETA Partneru Programmas dalībnieku un saņemiet atlīdzību par katru veiksmīgi realizēto projektu. Padariet savu biznesu efektīvāku un palieliniet ienākumus, piedāvājot saviem klientiem ADETA pakalpojumus.

Izmanotojot ADETA pakalpojumus, Jūs paplašiniet savu biznesu, piedāvājot saviem klientiem efektīvi un kvalitatīvi izstrādātus mājaslapu un sociālo tīklu profilu risinājumus, kas balstās uz jaunākajām tehnoloģijām un vispārpieņemto labu praksi šajā jomā. Vadiet savu biznesu un palieliniet ieņēmumus!

Lasīt tālāk...

Adeta partneru programma logo

Partneru Programmai projektus var pieteikt izmantojot šajā lapā zemāk esošo kontaktformu. Lūdzu noteikti šajā formā ierakstiet visu Jums pieejamo informāciju par projektu un tā pasūtītāju, kā arī to, kā ar Jums var sazināties: tālrunis, e-pasts, u.c.

Adeta partneru programma logo

Par Pastāvīgo Partneru Programmas dalībnieku esošs Partneris var kļūt, ja iepriekšējā kalendārā gadā Partneris, izmantojot ADETA pakalpojumus, ir realizējis projektus par vismaz EUR 5000.

Pastāvīgo Partneru programmas dalībnieku statuss tiek piešķirts vai pārskatīts vienu reizi gadā, katra kalendārā gada janvārī. Par jebkurām izmaiņām Pastāvīgo Partneru Programmas dalībnieku statusā mēs Jūs informēsim personīgi.

ADETA.LV is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.

ADETA SIA © 2007-2020, Visas tiesības rezervētas.