PrestaShop atjauninājumi

PrestaShop atjauninājumi: detalizēts apraksts, video, dokumentācija un lejupielādes

PrestasShop atjauninājumi

PrestaShop 8.1 - pilnībā pārstrādāta produktu pārvaldības lapa

Pilnībā pārstrādātā PrestaShop 8.1 produktu pārvaldības lapa nodrošina efektīvāku un lietotājam daudz ērtāku vidi. Tagad tā ļauj ātrāk un vienkāršāk pārvaldīt produktu kombinācijas, cenas, nodokļus, krājumus un attēlus.

PrestasShop atjauninājumi

PrestaShop 8 - būtiski atjaunināts kods, PHP 8.1 atbalsts

2022. gada 26. oktobrī ir iznākusi pavisam jauna PrestaShop 8 versija ar būtiski atjauninātu un tīrāku kodu un PHP 8.1 atbalstu - pirmais pamata atjauninājums kopš 2016. gada, kad iznāca 1.7 versija.

PrestaShop 1.7.8

PrestaShop 1.7.8 - PHP 7.4 atbalsts, tulkojumu eksports, attēlu ielāde

2021. gada 7. oktobrī ir iznākusi jaunā PrestaShop 1.7.8 versija, kas orientēta uz jaunām iespējām gan tirgotājiem, gan pircējiem, piemēram, PHP 7.4 atbalsts, tulkojumu eksports, attēlu ielāde pēc nepieciešamības, u.c.

PrestaShop atjauninājumi

PrestaShop 1.7.7 - ar PHP 7.3 atbalstu un jaunām pasūtījumu lapām

2020. gada 3. decembrī beidzot ir iznākusi PrestaShop 1.7.7 versija, kas ir viena no lielākajām un apjomīgākajām visā PrestaShop vēsturē. PrestaShop 1.7.7 tagad atbalsta PHP 7.3!

PrestaShop atjauninājumi 1.7.6

PrestaShop 1.7.6 - uzlabots ātrums, atgrieztas funkcijas no v1.6

2019. gada 10. jūlijā ir iznākusi jauna PrestaShop 1.7.6 versija, kas palielina kopējo veiktspēju un atgriež tirgotājiem svarīgas funkcijas, kas bija pieejamas 1.6 versijā.

PrestaShop atjauninājumi 1.7.5

PrestaShop 1.7.5 - labāks SEO, jauni moduļi, uzlabota atjaunināšana

2018. gada 18. decembrī ir iznākusi jaunā PrestaShop 1.7.5 versija, kas satur vairākus būtiskus jaunumus un kļūdu labojumus: uzlabots kopējais SEO, pieejami vairāk standarta moduļi, pieejami jauni āķi, un daudz kas cits.

PrestaShop atjauninājumi 1.7.4

PrestaShop 1.7.4 - viena klikšķa atjaunināšana, labāks SEO, grozs, āķi

PrestaShop 1.7.4 ar viena klikšķa atjaunināšanu, labāku SEO, ērtāku tēmas pielāgošanu, ritināmu administratora izvēlni, u.c. jaunām funkcijām un uzlabojumiem tirgotāju pieredzei, lietotāja saskarnei un veiktspējai.

PrestaShop jauninājums 1.7.3

PrestaShop 1.7.3 - uzlabota noliktavu vadība, demo produkti

PrestaShop 1.7.3 versija iekļauj vairāk kā 200 kopienas pieprasītos atjauninājumus un uzlabojumus, piemēram, uzlabota noliktavu vadība, demo produkti, atjaunināta lietotāja saskarne (UI), u.c.

PrestaShop atjauninājumi 1.7.2

PrestaShop 1.7.2 - krājumu pārvaldība, tulkojumi, klasiskā tēma

PrestaShop 1.7.2 versija satur vairākus jauninājumus un kļūdu labojumus, piemēram, jauna krājumu pārvaldības saskarne, atjaunināta tulkojumu saskarne, uzlabota klasiskās tēmas lasāmība zemas izšķirtspējas ekrānos.

PrestaShop jauninājums 1.7.1

PrestaShop 1.7.1 - PayPal modulis, visu moduļu jaunināšana, ātrdarbība

Ir iznākusi jaunā PrestaShop 1.7.1 versija, kas satur jaunu iespēju, stabilitātes, esošo iespēju uzlabojumu un ātrdarbības jauninājumus, piemēram, PayPal modulis, iespēja jaunināt visus moduļus uzreiz, u.c.

PrestaShop atjauninājums 1.7.0

PrestaShop 1.7 - jauns noklusējuma un sākuma motīvs, moduļi, produkti

PrestaShop 1.7 būtiskākie jaunumi: jauns noklusējuma motīvs, jauns sākumlapas izskats, atjaunotas produktu un moduļu lapas, atjaunota administratora izvēlne, ieviests Symphony, un daudz kas cits!

ADETAJūsuPrestaShoppartneris:)
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analytics
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt