PrestaShop atjauninājumi

PrestaShop atjauninājumi: detalizēts apraksts, video, dokumentācija un lejupielādes

PrestaShop 1.7.7

PrestaShop 1.7.7 - ar PHP 7.3 atbalstu un jaunām pasūtījumu lapām

2020. gada 3. decembrī beidzot ir iznākusi PrestaShop 1.7.7 versija, kas ir viena no lielākajām un apjomīgākajām visā PrestaShop vēsturē. PrestaShop 1.7.7 tagad atbalsta PHP 7.3!

Kas tad ir jauns šajā PrestaShop 1.7.7 versijā?

PrestaShop 1.7.7 produktivitāte

PrestaShop 1.7.7 plnīgi jaunais pasūtījumu lapu dizains un jaunās funkcijas palīdz tirgotājiem labāk izmantot savu laiku un vairāk koncentrēties uz tiešsaistes biznesu.

Pārveidotais lietotāja interfeisa dizains ļauj tirgotājiem ātri atrast pareizo informāciju, savukārt jaunās funkcijas ļauj efektīvāk veikt ikdienas uzdevumus un izvairīties no pārvietošanās starp lapām.

Izaugsme un elastība

PrestaShop ir starptautisks risinājums, un tā mērķis ir nodrošināt lokalizētas funkcijas lietotājiem visā pasaulē, palīdzot tirgotājiem sasniegt vairāk klientu.

Neprecīzā meklēšana uzlabo gan lietotāja pieredzi, gan paaugstina pārdošanas līmeni, izmantojot jaunu meklēšanas algoritmu, kas ņem vērā pareizrakstības kļūdas vai ievades kļūdas.

Lai tirgotājiem būtu pieejamas visas nepieciešamās valūtas, kas atbilst katra klienta vēlmēm, viņi tagad var savam veikalam pievienot jaunas oficiālās un neoficiālās valūtas (piemēram, vietējās vai pielāgotās) un pēc vajadzības pielāgot attēlojumu katrai valodai.

Symfony

Patstāvīgi tiek uzlabota PrestaShop arhitektūra un tehnoloģijas, migrējot PrestaShop uz Symfony ietvaru. PrestaShop 1.7.7 uz Symfony ir migrētas 15 jaunas lapas (ieskaitot pasūtījuma lapas), kas jau ir vairāk par pusi no administrācijas paneļa lapām.

PHP 7.3

Atšķirībā no iepriekšējām PrestaShop versijām, PrestaShop 1.7.7 versija tagad atbalsta PHP 7.3 !

Kļūdas

PrestaShop 1.7.7 versijā ir izlabotas vairāk kā 160 kļūdas, tai skaitā 11 īpaši būtiskas kļūdas.

PrestaShop 1.7.7 dokumentācija

Vairāk par šo PrestaShop 1.7.7 versiju var izlasīt šeit.

PrestaShop 1.7.7 lejupielādes

Lejupielādēt PrestaShop versiju 1.7.7 var šeit.

Šis raksts satur saites uz ārējiem resursiem, kas ar laiku vairs var nebūt pieejami!

ADETAJūsuPrestaShoppartneris:)
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analytics
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt