PrestaShop atjauninājumi

PrestaShop atjauninājumi: detalizēts apraksts, video, dokumentācija un lejupielādes

PrestaShop 1.7.8

PrestaShop 1.7.8 - PHP 7.4 atbalsts, tulkojumu eksports, attēlu ielāde

2021. gada 7. oktobrī ir iznākusi jaunā PrestaShop 1.7.8 versija, kas orientēta uz jaunām iespējām gan tirgotājiem, gan pircējiem, piemēram, PHP 7.4 atbalsts, tulkojumu eksports, attēlu ielāde pēc nepieciešamības, u.c.

Kas jauns PrestaShop 1.7.8 versijā?

PHP 7.4

Atšķirībā no iepriekšējām PrestaShop versijām, PrestaShop 1.7.8 versija tagad nodrošina saderību ar PHP 7.4 versiju, kas ļauj gūt labumu no PHP kļūdu labojumiem un drošības ielāpiem līdz 2023. gada decembrim.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka PHP versijas, kas vecākas par 7.3, ir sasniegušas dzīves beigas (end of live) un PHP 7.3 saņems drošības labojumus tikai līdz 2021. gada 6. decembrim, tāpēc tiek ieteikts pēc iespējas ātrāk atjaunināt PHP, lai saglabātu drošību. Plašāku informāciju par PHP atbalstu no izstrādātājiem skatiet šeit, savukārt informāciju par PrestaShop versiju saderību ar PHP versijām - šeit.

PrestaShop 1.7.8 tulkojumi

  • Tagad ir iespējams eksportēt administratora paneļa, veikala, e-pastu, tēmu un moduļu tulkojumus;
  • moduļi, kas izmanto jauno tulkošanas sistēmu, kas ieviesta sākot no PrestaShop 1.7.6 versijas, tagad var izplatīt tulkojumus saviem moduļiem, izmantojot XLIFF formātu.

Daudzveikali

Ir ieviesta jauna daudzveikalu (multistore) galvene. Tagad var meklēt veikalā un pielāgot daudzveikalu galveni ar noteiktu krāsu katram veikalam vai veikalu grupai. Jaunā galvene piedāvā labāku daudzveikalu lietotāja pieredzi tirgotājiem. Vairāk informācijas par šo jauno funkciju var izlasīt šeit.

Attēli

Tagad klasiskajā motīvā attēli tiek ielādēti pēc nepieciešamības (lazy load).

Attēlu ielāde pēc nepieciešamības ir paņēmiens, kas atliek nekritisko resursu ielādi līdz lapas redzamās daļas pilnīgai ielādei. PrestaShop izstrādātāji iesaka visiem tēmu izstrādātājiem izmantot šo tehnoloģiju, lai uzlabotu savas tēmas un paātrinātu tirgotāja veikala darbību.

Lietotāju saskarne

PrestaShop 1.7.8 administratora panelis ir atjaunināts, lai saskaņotu visu lapu izskatu. Arī lietotāja interfeisa komplekts ir atjaunināts ar daudziem smalkiem brīdinājumu krāsu, fontu lieluma, krāsu kontrasta un vispārējās reaģētspējas uzlabojumiem.

PrestaShop 1.7.8 dokumentācija

Vairāk par visiem atjauninājumiem var izlasīt šeit.

Vairāk par šo PrestaShop 1.7.8 versiju var izlasīt šeit.

PrestaShop 1.7.8 lejupielādes

Lejupielādēt PrestaShop versiju 1.7.8 var šeit.

Šis raksts satur saites uz ārējiem resursiem, kas ar laiku vairs var nebūt pieejami!

ADETAJūsuPrestaShoppartneris:)
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analytics
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt