PrestaShop atjauninājumi

PrestaShop atjauninājumi: detalizēts apraksts, video, dokumentācija un lejupielādes

PrestaShop 1.7: jauns noklusējuma un sākuma motīvs, moduļi, produkti

PrestaShop 1.7 - jauns noklusējuma un sākuma motīvs, moduļi, produkti

PrestaShop 1.7 būtiskākie jaunumi: jauns noklusējuma motīvs, jauns sākumlapas izskats, atjaunotas produktu un moduļu lapas, atjaunota administratora izvēlne, ieviests Symphony, un daudz kas cits!

Viss augstāk minētais paver ceļu uz jaunu veidu, kā pārdot, izveidot un attīstīt, izmantojot iecienītāko atvērtā pirmkoda e-komercijas platformu!

Ko piedāva jaunais PrestaShop 1.7, kas plašākai publikai tika prezentēts 2016. gada 7. novembrī?

PrestaShop 1.7 pamatversija ir liels solis uz priekšu atvērtā koda PrestaShop e-komercijas platformā ar vairākām būtiskām funkcijām un uz nākotni vērstām izmaiņām: Symfony2 ietvara ieviešana, pārbūvēta motīvu sistēma, kas apvieno jaunu noklusējuma motīvu kopā ar pavisam jaunu sākuma motīvu, jauna produkta izveides lapa, uzlabota moduļu lapa, reorganizēta galvenā izvēlne, kopējie efektivitātes uzlabojumi, un daudz kas cits.

Symfony ietvars

PrestaShop 1.7 ievieš jaunu arhitektūru Symfony framework ar tās TWIG veidnēm. Symfony sākotnēji tiks izmantota tikai administrācijas panelī un tikai divām lapām: lapai Produkti un lapai Moduļi. Iepriekšējā arhitektūra, kas tika izmantota sākot no PrestaShop versijas 1.5, tiks izmantota paralēli Symfony, līdz brīdim, kamēr visas PrestaShop 1.7 lapas tiks pārslēgtas uz jauno Symfony arhitektūru turpmākajās versijās.

Kāpēc Symfony2 ?

Pārbaudīta un populāra atvērtā pirmkoda ietvara izmantošana ļaus PrestaShop izstrādātājiem koncentrēties uz pamata kodu ar lielāku efektivitāti, vienlaikus izmantojot globāli atzītas sistēmas ietvara stabilitāti.

PrestaShop 1.6 moduļi

PrestaShop 1.7 versijā Symfony tiks izmantots tikai administrācijas paneļa (back office) specifiskām funkcijām. Līdz ar to vienīgās izmaiņas, kas jāveic PrestaShop 1.6 moduļiem, lai tos varētu izmantot versijā 1.7, būs jāpielāgo āķi (hooks) lapās Produkti un moduļi. Moduļi, kuri strādās ar citām lapām, nav jāpielāgo.

PrestaShop 1.7 moduļu izstrādātājiem pašlaik nav jāsalāgo moduļi ar Symfony: moduļu API lielākoties paliek nemainīgs, un Smarty joprojām tiek izmantots atjaunotajās lapās. Moduļiem, kuru mērķis ir atjaunotās lapas, būs jāizmanto Symfony's Twig veidņu dzinējs, taču moduļa pamata kodam ir jāpaliek nemainīgam.

Īpaši produkta lapai ir plānots izveidot pārslēgšanas pogu, kas ļaus lietotājiem pārslēgties starp Legacy/Smarty versiju un Symfony/Twig versiju. Tas joprojām tiek izstrādāts. Tas ļaus PrestaShop 1.6 moduļiem, kuri strādā ar atjaunotām lapām, turpināt darboties PrestaShop 1.7 versijā ar Smarty. Tas izstrādātājiem dos vairāk laika, lai pielāgotu savus PrestaShop 1.6 versijas moduļus versijai 1.7.

PrestaShop 1.6 tēmas

PrestaShop 1.6 tēmas nedarbosies 1.7 versijā, tās vajadzēs mainīt uz jaunām tēmām, kas izstrādātas PrestaShop 1.7 versijai, jo tēmās vairs nebūs ietverts funkcionalitātes kods, kā arī kontrolieri datu objektu vietā tēmām nodos datu masīvus, kas nozīmē, ka tēmas būs drošas.

PrestaShop 1.7 tēmu CSS klases tiks izmantotas tikai stilu aprakstīšanai un vairs neietvers Bootstrap stilus. 

PrestaShop 1.7 noklusējuma motīvs

Ar aptuveni 600 bezmaksas dažādām papildiespējām, PrestaShop ir ideāla e-komercijas platforma ikvienam, kas vēlas izveidot savu e-veikalu. Taču šis uzdevums nav viegls, ja izstrādātājs nav pazīstams ar visām PrestaShop piedāvātajām e-komercijas iespējām.

PrestaShop 1.7 noklusējuma motīva galvenais mērķis ir ļaut jebkuram tirgotājam izprast un ievērot tīmekļa un e-komercijas platformas PrestaShop labo praksi.
Otrais mērķis ir ērti pielāgojumi un adaptācija, lai katrs tiešsaistes veikals būtu vienreizējs. Vai pārdevējam ir kāda īpaša prasība? PrestaShop Addons moduļu tirgus vietne ļauj uzlabot tirgotāja PrestaShop 1.7 e-veikalu, izmantojot tik daudz papildus funkciju, cik nepieciešams.

Sākuma motīvs

PrestaShop 1.7 jaunais sākuma lapas motīvs ir izveidots minimālisma stilā, gandrīz tīrs no papildus HTML laukiem un CSS stiliem. Ņemot par pamatu šo motīvu, profesionāli izstrādātāji var izveidot patiešām lielisku, ar funkcijām pilnu PrestaShop unikālu sākuma motīvu tikai dažu dienu vai nedēļas laikā.

"Šķiet, ka pilnība tiek sasniegta nevis tad, kad vairs nav ko pievienot, bet gan tad, kad vairs nav ko atņemt."

Antuāns de Sent Ekziperī

PrestaShop 1.7 produktu lapa

Līdz šim PrestaShop kodols ir saturējis gandrīz visas nepieciešamās funkcijas. Mērķis - piedāvāt labāko e-komercijas risinājumu ar vislielāko funkcionālo apjomu, kas atbilst gandrīz visām tirgotāju vajadzībām — tas viss joprojām ir bezmaksas. Var teikt, ka tas ir izdevies! Funkcijas ir viens no iemesliem, kāpēc tirgotāji izvēlas PrestaShop, kad vēlas izveidot savu tiešsaistes veikalu.

Ar versiju PrestaShop 1.7 tiks uzlabota arī lietotāja pieredze vai UX, lai visas šis iepriekš minētās programmatūras funkcijas ir patīkami izmantot.

PrestaShop 1.7 tagad strādā ar "neapmierinātības punktiem". Dažas darbības administrācijas panelī nav tik viegli izpildāmas, kā vajadzētu, un lietotājs ne vienmēr zina, kā kaut ko sasniegt. Tāpat arī esam pamanījuši, ka līdz šim atsevišķu funkciju iestatījumi var būt izvietoti vairākos ekrānos, kas ne vienmēr ir loģiski saistīti.

Moduļu lapa

PrestaShop 1.7  versijas moduļu lapa ir vissvarīgākais ir galvenais solis tirgotāju ceļā uz veiksmīgu tiešsaistes veikalu. Jaunā moduļu lapa tagad ir vienkāršāk uztverama arī iesācējiem, efektīvāk filtrējama, kā arī ar savām uzbūves īpatnībām tā vairs neierobežo lietotāju produktivitāti.

Administratora izvēlne

  • Izveidotas jaunas sadaļas;
  • ieviesti jauni nosaukumi/formulējumi (wording);
  • mainītas dažu lapu atrašanās vietas;
  • dažas lapas tika pakārtotas kā galvenās lapas cilnes.

PrestaShop 1.7 dokumentācija

Vairāk par šo PrestaShop 1.7.0 versiju var izlasīt šeit.

PrestaShop 1.7 lejupielādes

Lejupielādēt PrestaShop versiju 1.7.0 var šeit.

Šis raksts satur saites uz ārējiem resursiem, kas ar laiku vairs var nebūt pieejami!

ADETAJūsuPrestaShoppartneris:)
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analytics
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt