PrestaShop atjauninājumi

PrestaShop atjauninājumi: detalizēts apraksts, video, dokumentācija un lejupielādes

PrestasShop 8.1

PrestaShop 8.1 - pilnībā pārstrādāta produktu pārvaldības lapa

Pilnībā pārstrādātā PrestaShop 8.1 produktu pārvaldības lapa nodrošina efektīvāku un lietotājam daudz ērtāku vidi. Tagad tā ļauj ātrāk un vienkāršāk pārvaldīt produktu kombinācijas, cenas, nodokļus, krājumus un attēlus.

2023. gada 26. jūnijā ir iznākusi pavisam jauna PrestaShop 8.1 versija, ko uz Prestashop bāzes veidotas e-komercijas lietotāji un izstrādātāji gaidīja ar lielu nepacietību un cerībām.

Arī vairāku PrestaShop 8.1 veikalu režīmā produktu pārvaldība ir krasi uzlabota. Veiktspējas ziņā jaunā produktu pārvaldības lapa ir pacelta jaunā līmenī, ko īpaši izjutīs veikali ar lielu produktu kombināciju skaitu.

PrestaShop 8.1 jauninājums satur būtiskus uzlabojumus, lai padarītu PrestaShop lietošanu ātrāku un vienkāršāku, mainot PrestaShop lietošanas ieradumus.

Papildu PrestaShop jaunās funkcijas ietver uzlabotu produktu pieejamības kontroli, uzlabotus SEO iestatījumus produktiem un atbalstu vairāku formātu attēlu ģenerēšanai (WebP, AVIF).

Izstrādātājiem PrestaShop administrācijas lapā arī ir veikti vairāki uzlabojumi, piemēram, vienkāršota piekļuve veikala veiktspējas pārlūkam, u.c.

Produktu pārvaldība

PrestaShop veikala kataloga produktu pārvaldība ir kļuvusi daudz vienkāršāka, pateicoties pilnībā pārveidotai produktu pārvaldības lapai. Šī lapa ir pārbūvēta pilnīgi no jauna, lai uzlabotu tās lietojamību un veiktspēju, ļaujot tirgotājiem vieglāk orientēties un efektīvāk strādāt.

Jaunā PrestaShop produktu pārvaldības lapa ir daudzu gadu darba rezultāts, kas ietver padziļinātas intervijas un sadarbību ar tirgotājiem no dažādām e-komercijas jomām. Šīs vērtīgās atsauksmes ir palīdzējušas izveidot jauno PrestaShop produktu pārvaldības lapu, kas atbilst gan lielo, gan arī mazo uzņēmumu vajadzībām, padarot to patiesi daudzpusīgu un efektīvu.

PrestaShop 8.1, ja vēlaties, varat turpināt lietot veco produktu pārvaldības lapu, bet nākamajā - PrestaShop 9.0 versijā tiks izmantota tikai jaunā produktu pārvaldības lapa.

Kombinācijas

Atšķirībā no iepriekšējām PrestaShop versijām, pilnībā atjaunotā kombināciju pārvaldības saskarne PrestaShop 8.1 versijā nodrošina efektīvāku navigāciju un produktu kombināciju rediģēšanu, kā arī iespaidīgus veiktspējas uzlabojumus salīdzinājumā ar iepriekšējām PrestaShop versijām. Ātri atlasiet atribūtus, pateicoties filtriem jaunajā kombināciju ģeneratora saskarnē, un ģenerējiet simtiem kombināciju tikai dažu sekunžu laikā.

Kombināciju rediģēšana tagad ir vienkāršāka un jaudīgāka nekā jebkad agrāk, izmantojot modālu saskarni atsevišķu kombināciju rediģēšanai. Vairāku kombināciju rediģēšanu vienlaicīgi tagad var veikt arī izmantojot uzlabotu filtru. Dažādu sarežģītu uzdevumu veikšana, piemēram, attēlu piešķiršana kombinācijām, pamatojoties uz atribūtiem, tagad ir kļuvusi daudz vienkāršāka. To tagad var izdarīt tikai ar dažiem peles klikšķiem. Papildus, tagad PrestaShop datu apstrādes laikā parāda jaunu progresa joslu, šādi informējot lietotāju par notiekošo un sniedzot noderīgu informāciju, ja kaut kas nenotiek kā paredzēts.

Cena, nodokļi, krājumi

PrestaShop 8.1 versijā tirgotāji tagd var labāk optimizēt cenas, pateicoties pārveidotajai cenu sadaļai. Informācija tagad ir sakārtota skaidrāk, kā arī nodokļu aprēķins ir vienkāršots, parādot nodokļu ietekmi kā darbību. Jaunajā kopsavilkumā ir izcelta arī galvenā informācija par cenām, tostarp aprēķinātā bruto peļņas norma.

PrestaShop 8.1 versijā ir būtiski uzlabota arī krājumu pārvaldība. Produktu daudzumi tagad tiek mainīti saskaitot un atņemot, tādējādi nodrošinot precīzu krājumu aprēķinu pat tad, ja notiek pārdošana, kamēr tirgotājs rediģē konkrēto produktu. Lai palīdzētu izprast produkta krājumu stāvokli, šajā sadaļā tagad tiek parādītas arī pēdējās piecas krājumu kustības, tostarp ar pasūtījumiem saistītās krājumu izmaiņas, piemēram, pārdošana vai produktu atgriešana.

PrestaShop 8.1 attēli

PrestaShop 8.1 e-komercijas platformā attēlu pārvaldība tagad ir kļuvusi krietni ātrāka un efektīvāka. Attēlu pārvaldības lielapjoma darbības tagad ļauj vienādas darbības veikt vairākiem produktiem vienlaikus, kas nozīmē ka atkrīt šādu darbību veikšana katram produktam atsevišķi. Turklāt tagad krietni vienkāršāk ir iespējams nomainīt attēlus jau esošiem produktiem, tādējādi būtiski ietaupot tirgotāju patērēto laiku, kas iepriekš bija nepieciešams virsrakstu un/vai aprakstu piešķiršanai nomainītajiem attēliem, tai skaitā kombinācijām, tai skaitā veikaliem vairākveikalu (multistore) režīmā.

Produkti vairākos veikalos

PrestaShop 8.1 versijā produktu, kas tiek pārdots vairākos veikalos (multistore product), tagad var pārvaldīt vieglāk un intuitīvāk.

Produktu piešķiršana konkrētam veikalam, izpratne par to, kad piekļūstat tādiem produktiem, kas nav saistīti ar pašreizējo veikalu, un produktu pārvaldīšana vairākos veikalos ir padarīta vienkāršāka un intuitīvāka.

Īpaša izvēles rūtiņa ļauj izvēlēties, vai izmaiņas piemērot pašreizējam veikalam vai visiem saistītajiem veikaliem. Produkta piešķiršana veikalam tagad tiek veikta, izmantojot jauno vairāku veikalu galveni, nodrošinot, ka neviens produkts nejauši netiek izveidots jaunā veikalā.

PrestaShop 8.1 e-veikalā ir uzlabota produktu saraksta vadība vairāku veikalu režīmā. Visu veikalu skatā produkti tagad ir apvienoti sarakstā pa vienai rindai katram produktam. Šo sarakstu var paplašināt, lai priekšskatītu informāciju par produkta parametriem katram atsevišķam veikalam, ļaujot tirgotājiem viegli saskatīt atšķirības.

Vairāku veikalu režīmā darbības produktu sarakstā tagad dinamiski adaptējas, pamatojoties uz jūsu veikto vairāku veikalu atlasi, un visas veiktās izmaiņas ietekmēs visus saistītos veikalus, nodrošinot konsekventu un vienmērīgu informācijas par produktiem atjaunināšanu visos saistītajos veikalos.

Produkta veids

Produkta veida izvēle un/vai maiņa: jauna produkta izveide vai esoša produkta veida maiņa Prestashop 8.1 e-veikalā tagad ir vienkāršāka nekā jebkad agrāk. Ērts jauns uznirstošais logs jau pašā sākumā palīdz izvēlēties un izprast produkta veidu, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām.

Produktu pieejamība

Produktu pieejamības kontrole: PrestaShop 8.1 ievieš iespēju katrai produktu kombinācijai iestatīt unikālas pieejamības iezīmes. Piemēram, tirgotājs, kas pārdod T-kreklus dažādos izmēros, tagad katram izmēram var parādīt atšķirīgu pieejamības informāciju, ļaujot klientiem saņemt precīzāku produkta kombinācijas piegādes laika prognozi.

SEO

Tagad ir iespējams ar globālu parametru konfigurētPrestaShop veikala ietvaros darbību, kas tiks veikta visiem atspējotajiem produktiem, novirzot pircēju uz kļūdas lapu vai "vairs neesoša produkta (discontinued product)" lapu, t.sk. pielāgot HTTP atbildes kodu, lai tas atbilstu tirgotāja SEO stratēģijai.

PrestaShop 8.1 dokumentācija

Vairāk par visiem atjauninājumiem PrestaShop 8.1 versijā var izlasīt šeit.

Vairāk par šo PrestaShop 8.1 versiju var izlasīt šeit.

PrestaShop 8.1 lejupielādes

Lejupielādēt PrestaShop versiju 8.1 var šeit.

Šis raksts satur saites uz ārējiem resursiem, kas ar laiku vairs var nebūt pieejami!

ADETAJūsuPrestaShoppartneris:)
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analytics
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt