PrestaShop atjauninājumi

PrestaShop atjauninājumi: detalizēts apraksts, video, dokumentācija un lejupielādes

PrestasShop 8

PrestaShop 8 - būtiski atjaunināts kods, PHP 8.1 atbalsts

2022. gada 26. oktobrī ir iznākusi pavisam jauna PrestaShop 8 versija ar būtiski atjauninātu un tīrāku kodu un PHP 8.1 atbalstu - pirmais pamata atjauninājums kopš 2016. gada, kad iznāca 1.7 versija.

Kods

PrestaShop 8.0 kodā ir veikta ievērojama tīrīšana, atjauninot, modificējot vai noņemot vairākus iekšējos komponentus. Šis atjauninājums ir arī PrestaShop projekta pirmā biznesa neitrālā versija, kas nozīmē, ka tajā vairs nav iebūvēti komerciāli produkti un pakalpojumi.

Drošības lapa

PrestaShop 8 piedāvā jaunu drošības lapu ar divām svarīgām jaunām funkcijām.

Tagad ir iespējams konfigurēt PrestaShop 8 paroļu politiku, izvēloties kādu no pieciem sarežģītības līmeņiem. Tas ļaus e-veikalu administratoriem precīzi noteikt, cik stiprām jābūt lietotāju parolēm, pašiem veidojot līdzsvaru starp atcerēšanos un drošību.

Šī versija tagad ļauj ārvaldīt klientu un darbinieku sesijas. E-veikala administratori tagad var redzēt lietotāju sesiju vēsturi un vajadzības gadījumā tās arī attālināti atvienot. Turklāt novecojušas sesijas var ātri iztīrīt no vēstures, lai samazinātu datubāzē uzglabājamās informācijas apjomu.

PHP 8.1

Papildus vairāk nekā 170 kļūdu labojumiem (tostarp 4 jauni labojumi kopš PrestaShop 8.0 RC versijas), PrestaShop tagad nodrošina arī saderību ar PHP 8.1.

Symfony 4.4

Šajā atjauninājuma versijā versijā ir atjauninātas bibliotēkas, tostarp Symfony 4.4, uzlabota eksperimentālā produkta lapa, jauna drošības lapa, kā arī ieviestas daudzas citas funkcijas izstrādātājiem un tirgotājiem. Visu par šo varat izlasīt šeit: Kas jauns PrestaShop 8.

Prestashop 8 savietojamība

PrestaShop 8.0 versija ir pamatversija. Tas nozīmē, ka, lai gan tajā ir vairākas jaunas funkcijas un vairākas svarīgas izmaiņas, lielākajai daļai PrestaShop 1.7 tēmām un moduļiem vajadzētu palikt saderīgiem ar PrestaShop 8. Tomēr atsevišķas tēmas vai atsevišķi moduļi, iespējams, būs jāatjaunina, lai tie būtu saderīgi ar šo jauno PrestaShop 8.0 versiju. Lai uzzinātu vairāk, lasiet detalizētu izstrādātāja dokumentāciju - Risinājumu migrēšana no PrestaShop 1.7 uz 8.0.

Prestashop 8 dokumentācija

Vairāk par visiem atjauninājumiem šajā atjauninājuma versijā var izlasīt šeit.

Vairāk par šo PrestaShop versiju 8.0 var izlasīt šeit.

Prestashop 8 lejupielādes

Lejupielādēt šo PrestaShop versiju 8.0 var šeit.

Šis raksts satur saites uz ārējiem resursiem, kas ar laiku vairs var nebūt pieejami!

ADETAJūsuPrestaShoppartneris:)
SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analytics
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt