lven
joomla-logo

Joomla! ir otrā populārākā satura vdības sistēma (SVS/CMS) pasaulē, atpaliekot tikai no WordPress. Joomla! sistēmai gandrīz no pašiem pirmssākumiem ir pieejams arī latviešu valodas atbalsts, par ko jāsaka paldies Lemings, kas brīvprātīgi ir uzņēmies šo darbu un veic to joprojām.

Lai gan lielākā daļa no mājas lapu veidotājiem pārsvarā strādā ar angļu valodas interfeisu administrācijas panelī, tomēr izstrādāto lapu lietotājiem bieži ir grūti izprast terminus angļu valodā, tāpēc latviešu valodas atbalsts būtiski palielina Joomla izplatību Latvijas tirgū.

Joomla mājaslapa 3.9.10 drošība atjauninājums adeta

2019. gada 9. jūlijā ir iznākusi jauna Joomla! apakšversija 3.9.8, kas satur vienu drošības ielāpu, 5 kļūdu labojumus un vairākus uzlabojumus versijām sākot no 3.9.7. Savukārt nākamajā dienā (10. jūlijā) iznākusī Joomla! apakšversija 3.9.10 izlabo vienu ļoti būtisku kļūdu, kas ieviesās apakšversijā 3.9.9 (šī kļūda ietekmē visas Joomla! lapas, kas darbojas daudzvalodu režīmā ar dažādiem šabloniem katrā valodā un noved pie daļēja informācijas zuduma).

Uz Joomla! bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem noteikti ir vēlams atjaunot savas Joomla! sistēmas uz versiju 3.9.10.

SVARĪGI! Noteikti neatjaunojiet savas Joomla! lapas uz apakšversiju 3.9.9! Ja nu gadījumā jūs to jau esat izdarījuši, tad ir divi veidi kā atjaunot pazaudētās daudzvalodu asociācijas starp šabloniem:

  1. Atjaunot lapu no iepriekšējās rezerves kopijas un tad veikt atjaunošanu uz jaunāku versiju;
  2. Atjaunot pazaudētās šablonu asociācijas "ar roku".

Joomla mājaslapa 3.9.8 drošība atjauninājums adeta

2019. gada 11. jūnijā ir iznākusi jauna Joomla! apakšversija 3.9.7, kas satur vairāk kā 40 kļūdu labojumus un uzlabojumus, kā arī 3 drošības ielāpus Joomla! versijām sākot no 3.8.13. Savukārt šajā pašā dienā iznākusī Joomla! apakšversija 3.9.8 izlabo vienu kļūdu, kas ieviesās apakšversijā 3.9.7 (šī kļūda ietekmē tikai tās Joomla! versijas, kas darbojas franču valodā).

Uz Joomla! bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem noteikti ir vēlams atjaunot savas Joomla! sistēmas uz šo versiju.

Joomla mājaslapa 3.9.6 drošība atjauninājums adeta

2019. gada 7. maijā ir iznākusi jauna Joomla! apakšversija 3.9.6, kas satur vairāk kā 25 kļūdu labojumus un uzlabojumus, kā arī 2 drošības ielāpus Joomla! versijām sākot no 1.7.0. Uz Joomla! bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem noteikti ir vēlams atjaunot savas Joomla! sistēmas uz šo versiju.

Joomla mājaslapa 3.9.5 drošība atjauninājums adeta

2019. gada 9. aprīlī ir iznākusi jauna Joomla! apakšversija 3.9.5, kas satur vairāk kā 20 kļūdu labojumus un uzlabojumus, kā arī 3 drošības ielāpus Joomla! versijām sākot no 1.5.0. Uz Joomla! bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem noteikti ir vēlams atjaunot savas Joomla! sistēmas uz šo versiju.

Sazināties ar mums

Uzsāc sava projekta virzību jau šodien!

Aizpildi zemāk esošo kontaktu formu - pāris teikumos izstāsti prasības. Mēs sazināsimies ar Tevi vienas darba dienas laikā vai ātrāk.

0/1000

ADETA.LV is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.

ADETA SIA © 2007-2019, Visas tiesības rezervētas.