lven
joomla-logo

Joomla! ir otrā populārākā satura vdības sistēma (SVS/CMS) pasaulē, atpaliekot tikai no WordPress. Joomla! sistēmai gandrīz no pašiem pirmssākumiem ir pieejams arī latviešu valodas atbalsts, par ko jāsaka paldies Lemings, kas brīvprātīgi ir uzņēmies šo darbu un veic to joprojām.

Lai gan lielākā daļa no mājas lapu veidotājiem pārsvarā strādā ar angļu valodas interfeisu administrācijas panelī, tomēr izstrādāto lapu lietotājiem bieži ir grūti izprast terminus angļu valodā, tāpēc latviešu valodas atbalsts būtiski palielina Joomla izplatību Latvijas tirgū.

Lasīt tālāk ...

Joomla! 3.9.1 adeta

2018. gada 27. novembrī ir iznākusi jauna Joomla! apakšversija 3.9.1, kas satur vairāk kā 40 kļūdu labojumus un uzlabojumus. Uz Joomla! bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem noteikti ir vēlams atjaunot savas Joomla! sistēmas uz šo versiju.

Lasīt tālāk ...

Joomla! 3.9 adeta

2018. gada 30. oktobrī ir iznākusi jauna Joomla! versija 3.9, kas satur vairāk kā 250 uzlabojumus. Galvenie no šiem uzlabojumiem ir:

  • lietotāju datu privātuma (GDPR) rīki (Privacy and GDPR Tools);
  • lietotāju darbību pārskati (User Action Logs);
  • piezīmes Joomla! rakstiem (add notes to Joomla! articles);
  • satura meklēšana vadības panelī (Search Your Joomla! Content in the Admin Area);
  • moduļa ievietošana pēc tā ID numura (Load a module using module ID);
  • atkārtojami papildlauki (Repeatable Custom Fields);
  • alternatīvs izkārtojums papildlaukiem (Alternative Layouts for Custom Fields);
  • iespēja lietot Google Invisible ReCAPTCHA;
  • citi atjauninājumi un papildiespējas.

Uz Joomla! bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem noteikti ir vēlams atjaunot savas Joomla! sistēmas uz šo versiju.

Lasīt tālāk ...

Joomla! 3.8.13 adeta

2018. gada 9. oktobrī ir iznākusi jauna Joomla! versija 3.8.13, kas satur 5 zema līmeņa drošības ielāpus, kā arī vairākus kļūdu labojumus un uzlabojumus.

Tā kā šī versija satur drošības atjauninājumus, uz Joomla! bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem tomēr ir vēlams atjaunot savas Joomla! sistēmas uz šo versiju.

Lasīt tālāk ...

Joomla! 3.8.12

2018. gada 28. augustā ir iznākusi jauna Joomla! versija 3.8.12, kas satur 3 drošības ielāpus unvairā kā 20 kļūdu labojumus un uzlabojumus.

Tā kā šī versija nesatur kritiskus drošības atjauninājumus, uz Joomla! bāzes jaunu mājaslapu veidotājiem un esošo mājaslapu administratoriem nav obligāti jāatjauno savas Joomla! sistēmas uz šo versiju uzreiz, taču ieteicams to izdarīt tuvākajā laikā.

Lasīt tālāk ...

Sazināties ar mums

Uzsāc sava projekta virzību jau šodien!

Aizpildi zemāk esošo kontaktu formu - pāris teikumos izstāsti prasības. Mēs sazināsimies ar Tevi vienas darba dienas laikā vai ātrāk.

0/1000

ADETA.LV is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.

ADETA SIA © 2007-2018, Visas tiesības rezervētas.