mājaslapas

Mājas lapu izveide

Mēs specializējamies interneta mājaslapu izveidē, izmantojam Joomla! un WordPress SVS (CMS). Mūsu priekšrocības: strādājam ātri un kvalitatīvi, nodrošinam pilnu nepieciešamo pakalpojumu servisu, lai nodrošinātu efektīvu Jūsu pasūtījuma izpildi noteiktajā laikā.

Mājas lapu atjaunošana

Mēs veicam arī uzlauztu vai kā savādāk bojātu lapu sakārtošanu, esošu lapu atjaunošanu, kā arī mājaslapu SEO optimizāciju uz Joomla! vai WordPress SVS (CMS) bāzes.

Lasīt tālāk...

Mājas lapu atjaunošana

Uzticiet savas mājaslapas atjaunošanu profesionāļiem pirms tā ir uzlauzta vai tās darbība ir traucēta dēļ citiem iemesliem, tādējādi nodrošinot jūsu biznesa nepārtrauktību.

Ja jūsu lapa ir izveidota uz Joomla! vai WordPress bāzes, mēs to veiksim profesionāli un laikā.

Lasīt tālāk...

Mājaslapu SEO optimizācija

Vēlaties, lai jūs var viegli atrast globālajā tīmeklī? Ko darīt, lai jūsu mājaslapa būtu pēc iespējas augstākā pozīcijā tīmekļa meklētājos? Atbilde ir vienkārša - jūsu mājas lapai ir jāveic SEO (Search Engine Optimization) optimizācija, lai tā būtu viegli atrodama dažādos tīmekļa meklētājos (Google, Bing, Yahoo, u.c.).

Lasīt tālāk...

sociālie tīkli

Sociālie tīkli ir kļuvuši par 21. gadsimta realitāti un absolūtu nepieciešamību. 
Mēs izveidosim Jums sociālo tīklu profilus, lai pēc iespējas vairāk veicinātu Jūsu atpazīstamību. Kā populārākos sociālos tīklus, mēs parasti iesakām izmantot Facebook, Twitter, Google+LinkedIn, Pinterest, InstagramDraugiem u.c.

Lasīt tālāk...

Datorserviss

Datortehnika strādā pārāk lēni, "karas" vai nestrādā pavisam? Nelieciet sev gaidīt. Datortehnika ir paredzēta jums nevis jūs datortehnikai!

Veicam ātru un kvalitatīvu datortehnikas diagnostiku un remontu noteiktajos termiņos gan programmatūrai, gan arī aparatūrai.

Lasīt tālāk...

lapas-atjaunosana

Jūsu lapa ir uzlauzta?

Jūsu Joomla! vai WordPress mājas lapa ir uzlauzta? Tā satur slēptas nevēlama satura saites vai nevēlamu saturu? Jūsu mājas lapa pāradresē apmeklētājus uz citām lapām? Tā apmeklētājiem piedāvā instalēt nevēlamas programmas?

Jūs vairs nevar atrast Google?

Jūsu lapa Google meklētājā parādās zemu/ar sliktiem rezultātem, vai vairs neparādās vispār?

Lasīt tālāk...

Mājaslapas drošības audits

Vai Jūs zināt cik droša ir Jūsu mājaslapa? Vai tā netiks uzlauzta? Kam pievērst uzmanību, lai padarītu mājaslapu drošāku? Uz šiem jautājumiem atbildēs mūsu piedāvātais Mājaslapu drošības audits.

Šī audita laikā mēs veiksim Jūsu mājaslapas izpēti, ka arī analizēsim tās atbildes uzvedību un dažādiem nestandarta pieprasījumiem. 

Lasīt tālāk...

datu atjaunošana

Nevarat vairs piekļūt saviem dokumentiem, attēliem, video vai citām jums tiks svarīgām lietām, kas glabājas datorā vai uz ārējiem datu nesējiem?

Mēs palīdzēsim! 

Datu atjaunošana no praktiski jebkura datu nesēja:

Lasīt tālāk...

Sazināties ar mums

Uzsāc sava projekta virzību jau šodien!

Aizpildi zemāk esošo kontaktu formu - pāris teikumos izstāsti prasības. Mēs sazināsimies ar Tevi vienas darba dienas laikā vai ātrāk.

0/1000

ADETA.LV is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.

ADETA SIA © 2007-2020, Visas tiesības rezervētas.