5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Novērtējums 5.00 (1 vērtējums)
Mājas lapu atjaunošana

Uzticiet savas mājaslapas atjaunošanu profesionāļiem pirms tā ir uzlauzta vai tās darbība ir traucēta dēļ citiem iemesliem, tādējādi nodrošinot jūsu biznesa nepārtrauktību.

Ja jūsu lapa ir izveidota uz Joomla! vai WordPress bāzes, mēs to veiksim profesionāli un laikā.

Izveidot mājaslapu ir tikai pirmais no posmiem, kas nodrošina pilnvērtīgu informācijas atspoguļošanu par jums globālajā tīmeklī - internetā.

Ir svaīgi arī regulāri atjaunot gan mājas lapā izmantoto Satura Vadības sistēmu (SVS/CMS - Content Management System), gan arī izmantotos sistēmas paplašinājumus. Speciālistu viedokļi atšķiras, taču to vajadzētu darīt ne retāk kā divas reizes gadā.

Pirms atjaunot mājaslapu, ir jāpārliecinās, vai atjaunojamajā mājaslapā izmantotie paplašinājumi ir savietojami ar jauno versiju un, ja niepieciešams, ir jāatjauno arī tie, vai arī tie ir jānomaina ar citiem - līdzīgiem paplašinājumiem. Tāpat ir svarīgi pirms sistēmas atjaunošanas pārliecināties vai tā un tās paplašinājumi ir savietojami ar lapas uzturētāja (hosting) piedāvāto servera programmnodrošinājumu (PHP, SQL, u.c.).

Kāpēc tas ir nepieciešams? Būsim reāli - jebkura sistēma satur kļūdas, kas agrāk vai vēlāk tiek atrastas un var tikt izmantotas ļaundabīga koda ievietošanai lapā vai lapas satura un/vai izskata bojāšanai. Jeb, vienkāršākiem vārdiem sakot, lapas var tikt "uzlauztas".

Populārākās SVS ir balstītas uz atvērto kodu, kas nozīmē, ka jebkurš no programmētājiem ar atbilstošu kvalifikāciju var piedalīties šo sistēmu izstrādē un attīstībā. Tas padara praktiski neiespējamu speciāli ievietot "drošības caurumu" vai ļaundabīgu kodu šādās sistēmās, jo kods ir pieejams visiem un to var analizēt un pārbaudīt ikviens. Taču kļūdas ir iespējamas un praksē tās ir sastopamas.

Ja vēlaties zināt vairāk, ierakstiet meklētājā "uzlauzta lapa" vai līdzīgu frāzi. Jūs būsiet pārsteigti par rezultātiem.

Ja nu tomēr mājas lapa ir "uzlauzta", mēs atjaunosim tās funkcionalitāti un atgriezīsim jūsu biznesu tiešsaistē.

 

Ja vēlaties uzzināt vairāk kā rīkoties šādos gadījumos, sazinieties ar mums vai noskatieties Google videopadomus kā rīkoties šādā situācijā:

Sazināties ar mums

Uzsāc sava projekta virzību jau šodien!

Aizpildi zemāk esošo kontaktu formu - pāris teikumos izstāsti prasības. Mēs sazināsimies ar Tevi vienas darba dienas laikā vai ātrāk.

0/1000

ADETA.LV is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.

ADETA SIA © 2007-2020, Visas tiesības rezervētas.