5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Novērtējums 5.00 (1 vērtējums)
mājaslapas
extra_toc

Mājas lapu izveide

Mēs specializējamies interneta mājaslapu izveidē, izmantojam Joomla! un WordPress SVS (CMS). Mūsu priekšrocības: strādājam ātri un kvalitatīvi, nodrošinam pilnu nepieciešamo pakalpojumu servisu, lai nodrošinātu efektīvu Jūsu pasūtījuma izpildi noteiktajā laikā.

Mājas lapu atjaunošana

Mēs veicam arī uzlauztu vai kā savādāk bojātu lapu sakārtošanu, esošu lapu atjaunošanu, kā arī mājaslapu SEO optimizāciju uz Joomla! vai WordPress SVS (CMS) bāzes.

Mājas lapu uzturēšana

Mēs nodrošinām pilnu servisu arī pēc tam kad mājas lapa jau būs izveidota. Jomās, kur mums nav savas infrastruktūras (piemēram: hostings, t.i. lapas novietošana uz specializēta servera, lai tā būtu pieejama interneta tīmeklī), mēs jums piedāvāsim sadarbību ar labākajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas pieejami Latvijas tirgū.

Mēs rūpējamies par Jūsu reputāciju.

Sazināties ar mums

Uzsāc sava projekta virzību jau šodien!

Aizpildi zemāk esošo kontaktu formu - pāris teikumos izstāsti prasības. Mēs sazināsimies ar Tevi vienas darba dienas laikā vai ātrāk.

0/1000

ADETA.LV is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.

ADETA SIA © 2007-2020, Visas tiesības rezervētas.