5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Novērtējums 5.00 (1 vērtējums)
Mājaslapu SEO optimizācija

Vēlaties, lai jūs var viegli atrast globālajā tīmeklī? Ko darīt, lai jūsu mājaslapa būtu pēc iespējas augstākā pozīcijā tīmekļa meklētājos? Atbilde ir vienkārša - jūsu mājas lapai ir jāveic SEO (Search Engine Optimization) optimizācija, lai tā būtu viegli atrodama dažādos tīmekļa meklētājos (Google, Bing, Yahoo, u.c.).

Ja vienā teikumā ir jāapraksta, kas ir SEO, tad SEO ir mājaslapu iekšējo saišu sakārtošana, ārējo saišu (uz un no lapas) ieviešana, meta datu kvalitatīva izmantošana, kā arī dažadu sistēmas iekšējo rīku un meklētājprogrammu piedāvāto palīglīdzekļu efektīva izmantošana.

SEO ietilpst gan mājaslapas uzbūves optimizācija, gan arī visu tās elementu (teksti, bildes, video, u.c.) publicēšana īpašā, tīmekļa meklētājiem draudzīgā veidā. Korekti veicot SEO optimizāciju, jūs ietaupīsiet līdzekļus un resursus, kas citādi tiktu izlietoti finansējot citas marketinga aktivitātes, lai nonāktu pie tāda paša rezultāta.

Lai gan neviens no tīmekļa meklēšanas servisiem nav devis pilnu skaidrojumu, kā tiek noteikts meklējuma rezultāts katrai konkrētai mājaslapai, tomēr eksistē kopējās vadlīnijas un uz pieredzi balstītu tehnoloģiju kopums, kas ļauj būtiski paaugstināt jūsu mājaslapas atrašanās vietu šajos meklētājos.

Tomēr jāatceras, SEO optimizācija, lai arī cik perfekti tā tiktu realizēta, nav universāls līdzeklis, kas vienmēr ļaus jūsu mājaslapai atrasties tīmekļa meklētāju pirmajā lapā. Taču, realizējot SEO, šis mērķis būs sasniedzams ar daudzas reizes mazākiem ieguldījumiem citās marketinga aktivitātēs.

Sazināties ar mums

Uzsāc sava projekta virzību jau šodien!

Aizpildi zemāk esošo kontaktu formu - pāris teikumos izstāsti prasības. Mēs sazināsimies ar Tevi vienas darba dienas laikā vai ātrāk.

0/1000

ADETA.LV is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.

ADETA SIA © 2007-2020, Visas tiesības rezervētas.