Wordpress atjauninājumi

WordPress atjauninājumi: detalizēts apraksts, video, dokumentācija un lejupielādes

WordPress 6.2 Dolphy - ar atjauninātu vietnes redaktoru

WordPress 6.2 "Dolphy" - ar atjauninātu vietnes redaktoru

Šī jaunākā WordPress 6.2 versija uzlabo vietnes rediģēšanas pieredzi, kā arī piedāvā jaunu veidu, kā efektīvāk veidot vietni. Šī WordPress versija satur vairāk kā 900 uzlabojumus un kļūdu labojumus.

Šie uzlabojumi sniedz lielāku kontroli un brīvību, lai izteiktu savu radošo jaunās vietnes redzējumu. Wordpress 6.2 sniedz darba efektivitātes uzlabojumus gan satura veidotājiem, gan izstrādātājiem, gan arī vietņu veidotājiem vai dizaineriem.

Vietņu īpašniekiem un administratoriem ir ieteicams veikt jaunināšanu uz šo WordPress 6.2 versiju, lai pilnībā izmantotu jaunās iespējas, kā arī padarītu vietnes lietošanu efektīvāku.

Vietnes redaktors

Tagad WordPress 6.2 ir pieejams jaunais vietnes redaktors ar atjauninātu interfeisu, kas sniedz jaunu veidu, kā mijiedarboties ar visu vietni. Tajā tagad var redzēt veidņu un veidņu daļu pilnus priekšskatījumus, tas ļauj rediģēt jebkuru vietnes sadaļu.

Navigācijas bloks

Ar jauno sānjoslas navigācijas bloku tagad var ātrāk pievienot, noņemt un pārkārtot izvēlnes vienumus. Tas būtiski atvieglo vietnes navigācijas rediģēšanu.

Bloku ievietotājs

Atjaunināts bloku ievietotāja dizains ļauj vieglāk piekļūt nepieciešamajam saturam. Izmantojiet cilni Multivide, lai ātri vilktu un nomestu saturu no esošās multivides bibliotēkas. Atrodiet nepieciešamo ātrāk, izmantojot dalīto skatu, kas ļauj pārvietoties kategorijās un skatīt vairākus priekšskatījumus vienlaikus.

Bloku vadība

Blou iestatījumu sānjosla tagad ir pārkārtota un satur iestatījumu un stilu cilnes. Tas ļauj nepieciešamos rīkus viegli identificēt un tiem piekļūt.

Galvene un kājene

WordPress 6.2 ļauj saturu veidot ātrāk, izmantojot bloku galvenes un kājenes, kā arī iebūvēto galveņu un kājeņu fonu kolekciju.

Izmantojiet šo fonu kolekciju kā atspēriena punktu. Ja nepieciešams, varat šo kolekciju papildināt ar savu - unikālo saturu.

WordPress 6.2 ar Openverse multividi

Tagad Openverse multividei var piekļūt tieši no Wordpress 6.2 satura redaktora.

Openverse multivides bibliotēka satur vairāk kā 700 miljonu bezmaksas attēlus un audio vienumus, ko var ievietot saturā, izmantojot WordPress 6.2 bloku ievietotāju.

Tikai saturs!

Atšķirībā no iepriekšējām WordPress versijām, WordPress 6.2 tagad ļauj koncentrēties uz satura un tā izskata veidošanu, novācot visu lieko (distraction free mode) - gan satura redaktora paneļus, gan arī bloku kontroles elementus. Tikai saturs!

WordPress 6.2 stilu grāmata

Jaunā stilu grāmata - viss vienuviet, īsumā, tieši vietnes redaktorā. WordPress 6.2 ļauj iegūt pilnīgu pārskatu par to, kā izskatās katrs bloks vietnē. 

Stilu kopēšana

WordPress 6.2 ļauj izveidot stilu vienam satura blokam un pēc tam to nodot citiem satura blokiem. Tas krietni paaugstina vietnes veidotāja darba efektivitāti.

Pielāgots CSS

WordPress 6.2 ļauj uzlabot vietnes izskatu, izmantojot dizaina rīkus un pielāgotu CSS. Tas ļauj vietnes izstrādātājiem būt maksimāli radošiem un mākslinieciski brīviem.

Citi uzlabojumi

Piekarināta (sticky) pozicionēšana: augšējie bloki var būt fiksēti lapas augšdaļā, kad vietnes saturs tiek ritināts uz leju.

Logrīku importēšana: WordPress 6.2 ļauj importēt logrīkus no klasiskajiem motīviem uz bloku motīviem.

Vietējie fonti motīvos: WordPress 6.2 iebūvētie motīvi tagad piedāvā labāku privātumu, tie tagad lokāli iekļauj arī Google fontus.

WordPress 6.2 Ātrdarbība

Wordpress 6.2 versija ietver arī vairākus iespaidīgus ātrdarbības un veiktspējas uzlabojumus. Vidēji bloku motīvu ielādes laiks ir samazinājies par 14-18%, klasisko motīvu ielādes ātrums ir palielinājies par 2-5%.

Arī servera pusē WordPress 6.2 veiktspēja ir ievērojami uzlabota, bloku motīvu ātrdarbībai palielinoties par 17-23%  un par 3-5% - klasiskajiem motīviem.

WordPress 6.2 dokumentācija

Lai uzzinātu sīkāk par šim un citām izmaiņām, skatiet Wordpress 6.2 rokasgrāmatu. Tajā ir izceltas izstrādātāju piezīmes par visām izmaiņām.

Vairāk par WordPress versiju 6.2 angliski var izlasīt šeit.

WordPress 6.2 lejupielādes

WordPress sistēmu administratoriem ieteicams atjaunot Jūsu uz WordPress būvēto interneta vietni / mājas lapu uz šo versiju.

Lejupielādēt šo WordPress 6.2 versiju var šeit.

 

Šis raksts satur saites uz ārējiem resursiem, kas ar laiku vairs var nebūt pieejami!

Dažkārt vienkāršs WordPress ir  labākais risinājums

Dažkārt vienkāršs WordPress ir  labākais risinājums

SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analytics
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt