Wordpress atjauninājumi

WordPress atjauninājumi: detalizēts apraksts, video, dokumentācija un lejupielādes

WordPress 6.3 Lionel - jaunas iespējas radošiem risinājumiem

WordPress 6.3 "Lionel" - jaunas iespējas radošiem risinājumiem

Wordpress 6.3 paver jaunas iespējas satura un dizaina veidotāju radošai izpausmei. Jaudīgi rīki un uzlabotas vadīklas sniedz lietotājiem pārliecību un ļauj viegli pārvaldīt savas vietnes.

Šī Wordpress 6.3 versija iekļauj 371 kļūdu labojumus un jauninājumus.

Ar Wordpress 6.3 jūs varat izveidot skaistas un saistošas vietnes efektīvāk nekā jebkad agrāk, neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot visu vietni bez kodēšanas vai arī esat izstrādātājs, kurš vēlas pielāgot katru detaļu. Šī versija satur atjauninātu funkcionalitāti un navigāciju, kas izstrādāta, lai palīdzētu ātrāk un efektīvāk strādāt, dizaina rīkus, kas sniedz lielāku kontroli pār izkārtojumu, kā arī citu papildu funkcionalitāti, kas daudzveido vietnes veidošanas iespējas.

Vietnes redaktors

WordPress 6.3 apvieno visu: saturu, veidnes un modeļus (patterns) vienotā vietnes redaktorā. Tas ļauj pievienot lapas, pārlūkot stila variācijas, izveidot sinhronizētus modeļus un vadīt navigācijas izvēlnes. Pavadiet mazāk laika, pārslēdzoties dažādās vietnes zonās, lai jūs varētu koncentrēties uz vissvarīgāko. Viss vienā vietnes redaktorā.

Bloku tēmas

Tagad, izmantojot WordPress 6.3 jaunās iespējas, satura blokiem var uzstādīt arī tēmas, ko pirms publicēšanas ir iespējams arī priekšskatīt.

Modeļi

WordPress 6.3 ļauj veidot un sinhronizēt modeļus (patterns), kas iepriekš tika saukti par "Atkārtoti lietojamiem blokiem (Reusable blocks)".

Tagad blokus var kārtot un saglabāt sadaļā "Mani modeļi (My patterns)", lai izmantotu tos visā vietnē. Tāpat tagad var norādīt, vai sinhronizēt šos modeļus tā, lai viena izmaiņa attiektos uz visām jūsu vietnes daļām. Kā otra iespēja - izmantojiet modeļus kā sākumpunktu ar iespēju pielāgot katru bloku atsevišķi.

Komandu palete

Komandu palete ļauj veikt rutīnas darbus ātrāk.

Pārslēdzieties uz konkrētu veidni vai atveriet sava redaktora iestatījumus ar jaunu rīku, kas palīdz ātri piekļūt paplašinātai funkcionalitātei. Ar vienkāršām tastatūras saīsnes taustiņu kombinācijām (⌘+k uz Mac vai Ctrl+k uz Windows), noklikšķinot uz sānjoslas meklēšanas ikonas vietnes skatā vai uz nosaukuma joslas, nonāciet tur, kur jums nepieciešams būt, un veiciet nepieciešamo darbību tikai dažās sekundēs.

Dizains

Papildiniet WordPress 6.3 dizaina veidošanas ieradumus ar jauniem rīkiem. Jaunie dizaina vadības elementi nodrošina lielāku elastību īpaši precīzai dizaina izstrādei, sākot ar iespēju pielāgot virsrakstus no stila saskarnes, neizmantojot programmēšanu. WordPress 6.3 ļauj pārvaldīt toņu filtrus sadaļā "Stili" atbalstītajiem blokiem un izvēlēties iespējas, kas tiek piedāvātas konkrētajai tēmai. Vāka blokam (cover block) ir pievienoti papildus iestatījumi teksta krāsai, izkārtojuma vadībai un apmalēm, padarot šo bloku vēl daudzpusīgāku.

Stila versijas

WordPress 6.3 ļaij sekot dizaina izmaiņām laikā ar Stila versijām. Ar jaunu revīziju žurnālu tagad varat redzēt, kā vietne iepriekš izskatījās konkrētā laika brīdī. Šīs revīzijas tagad var vizualizēt laika līnijā un atjaunot kādu no iepriekšējiem stiliem tikai ar vienu klikšķi.

Piezīmes

Zemsvītras piezīmju (footnotes) bloks piedāvā ērti ievietot komentārus pa visu saturu. Tagad var pievienot un sasaistīt zemsvītras piezīmes jebkurai rindkopai.

Detaļu bloks

Detaļu bloks (Details block) lai rādītu vai slēptu saturu, piemēram, :

  • izveidotu interaktīvu jautājumu un atbilžu sadaļu,
  • paslēptu garu rindkopu zem virsraksta,
  • u.c.

Ātrdarbība

WordPress 6.3 ir vairāk nekā 170 veiktspējas atjauninājumu, tostarp skriptu API atlikšanas un asinhronais atbalsts un attēlu iegūšanas prioritātes atbalsts. Šie uzlabojumi, kā arī bloku veidņu izšķirtspēja, attēlu ielāde pēc nepieciešamības un emocijzīmju ielāde ievērojami uzlabo Wordpress vietnes ielādes laiku.

Pieejamība

WordPress 6.3 ir pieejamāks nekā jebkad agrāk, jo šī versija ievieš vairāk nekā 50 pieejamības uzlabojumus. Uzlabota marķēšana, optimizēta cilnes un bultiņu taustiņu navigācija, pārskatīta virsrakstu hierarhija, kā arī jaunas vadīklas administratora attēlu redaktorā ļauj tiem, kas izmanto palīgtehnoloģijas, vieglāk pārvietoties pa vietni.

Citi uzlabojumi

Attēlu malu attiecība: Tagad var norādīt attēliem malu attiecību un tādējādi nodrošināt dizaina integritāti, īpaši, ja attēli tiek izmantoti rakstos.

Tikai saturs režīms (distraction free): tikai satura režīms tagad ir pieejams arī Vietnes redaktorā..

Augšējā rīkjosla: uzlabotā augšējā rīkjosla piedāvā izmantot iezīmes saistītiem blokiem, vairāku bloku atlasīšanas iespēju, kā arī virsrakstjoslā iegultu saskarni.

Saraksta skats: WordPress 6.3 tagad ļauj vilkt un nomest jebkuru satura slāni un dzēst jebkuru bloku.

Veidnes no modeļiem: tagad veidnes var veidot arī izmantojot modeļus.

PHP atbalsts: PHP 5 atbalsts tiek pārtraukts. Jaunā minimālā atbalstītā PHP versija ir 7.0.0.

Neveiksmīga atjaunināšana: WordPress 6.3 un jaunākas versijas tagad automātiski atjaunos iepriekš instalēto spraudņu un/vai motīvu versiju, ja neveiksmīgas manuālas atjaunināšanas laikā radīsies kļūda.

WordPress 6.3 Video

Vairāk informāciju par WordPress 6.3 var uzzināt, noskatoties šo video:

WordPress 6.3 dokumentācija

Lai uzzinātu sīkāk par šim un citām izmaiņām, skatiet Wordpress 6.3 rokasgrāmatu. Tajā ir izceltas izstrādātāju piezīmes par visām izmaiņām.

Vairāk par WordPress versiju 6.3 angliski var izlasīt šeit.

WordPress 6.3 lejupielādes

WordPress sistēmu administratoriem noteikti iesakām atjaunot uz WordPress būvētās mājas lapas / interneta vietnes uz šo versiju.

Lejupielādēt šo WordPress 6.3 versiju var šeit.

 

Šis raksts satur saites uz ārējiem resursiem, kas ar laiku vairs var nebūt pieejami!

Dažkārt vienkāršs WordPress ir  labākais risinājums

Dažkārt vienkāršs WordPress ir  labākais risinājums

SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analytics
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt