Wordpress atjauninājumi

WordPress atjauninājumi: detalizēts apraksts, video, dokumentācija un lejupielādes

WordPress 6.4 "Shirley" - jauni dizaina rīki, daudzpusīgs motīvs

WordPress 6.4 "Shirley" - jauni dizaina rīki, daudzpusīgs motīvs

WordPress 6.4 ievieš jaunu, daudzpusīgu noklusējuma motīvu, satura veidošanas uzlabojumus, kā arī citus jauninājumus, lai lapu veidotāju radošās idejas būtu iespējams realizēt precīzāk.

Tagad WordPress 6.4 ir pieejami jauni, uzlaboti rīki, kā atdzīvināt vietnes redzējumu un racionalizēt vietņu satura rediģēšanu. Jaunās iespējas ir pieejamas gan iesācējiem gan pieredzējušiem WordPress satura veidotājiem.

Šī WordPress 6.4 versija satur 268  uzlabojumus un kļūdu labojumus.

Jauna tēma

WordPress 6.4 jaunā daudzpusīgā noklusējuma tēma "Twenty Twenty-Four" ir pārdomāti izstrādāta, ņemot vērā trīs atšķirīgus pielietojumus: blogam, dizainam un biznesam. Tā palīdz ietaupīt laiku un pūles, izmantojot tās plašo iebūvēto elementu kolekciju, kurā ir vairāk nekā 35 veidnes, kas vairumā gadījumu prasa tikai nelielus uzlabojumus. Twenty Twenty-Four tēmas ievērojamā elastība nodrošina piemērotību gandrīz jebkura veida vietnei. Šīs tēmas DEMO ir pieejams šeit.

Satura veidošana

Satura veidošanas laikā saraksta skatā tagad ir pieejami jauni īsinājumtausitiņi, efektīvāks veids apvienošanai, kā arī uzlabota saišu iestatījumu kontrole. Vienota veida rīkjosla navigācijas, saraksta un citātu blokiem, tagad ļauj efektīvāk veikt nepieciešamās manipulācijas ar šiem blokiem.

Komandu palete

Pirmo reizi WordPress 6.3 ieviestā komandu palete ir spēcīgs rīks, lai ātri atrastu vajadzīgo, efektīvi veiktu uzdevumus un paātrinātu vietnes veidošanas procesus. WordPress 6.4 piedāvā atsvaidzinātu dizainu un jaunas komandas, lai veiktu darbības ar blokiem.

Modeļi

Raksti ir lielisks veids, kā izmantot bloku potenciālu un vienkāršot vietnes izveides procesu. WordPress 6.4 ļauj blokus sakārtot pa pielāgotām kategorijām. Turklāt, jaunā uzlabotā filtrēšana modeļu sadaļā padara nepieciešamo modeļu atrašanu intuitīvāku.

Dizains

Gaumīgus un funkcionālus satura izkārtojumus tagad var veidot, izmantojot atjauninātu un paplašinātu dizaina rīku komplektu. grupu blokos tagad var ievietot fona attēlus, tādējādi iegūstot unikālus dizainus un saglabājot attēla izmērus atbilstoši viettura malu attiecībām. Navigācijas blokam tagad var ērti pievienot pogas bez specifiskas koda rindas ievietošanas.

Attēli

WordPress 6.4 tagad pieļauj visiem vai konkrētiem satura attēliem pielietot modālo funkcionalitāti, lai tos varētu skatīt pilnekrāna režīmā.

Bloku grupas

Bloku grupu nosaukumus tagad var pārdēvēt, tiem iestatot tādus nosaukumus, kas vislabāk raksturo šos satura elementus. Tas palīdz ērtāk orientēties starp tiem saraksta skatā.

Saraksta skats

Jauni priekšskatījumi galerijām un attēlu blokiem saraksta skatā ļauj labāk orientēties un uzreiz noteikt, kur jūsu saturā atrodas kādi attēli.

Modeļu kopīgošana

WordPress 6.4 bloku modeļus tagad var kopīgot dažādās vietnēs. Tos var importēt un eksportēt kā JSON failus no vietnes redaktora modeļu skata.

Bloku āķi

WordPress 6.4 versijā tagad ir pieejama jauna funkcionalitāte - bloku āķi.

Bloku āķi ļauj wordPress lapu izstrādātājiem automātiski ievietot dinamiskus blokus noteiktās satura vietās, tādējādi paplašimot bloku tēmu izmantošanas iespējas, izmantojot spraudņus. Šī funkcija tiek uzskatīta par izstrādātāja rīku, tā sniedz pilnīgu kontroli, lai pievienotu, un/vai pielāgotu automātiski ievietotos blokus mājaslapas vajadzībām.

Veiktspēja

WordPress 6.4 ir iekļauti vairāk nekā 100 ar veiktspēju saistīti atjauninājumi ātrākai un efektīvākai vietnes darbībai. Ievērojami uzlabojumi attiecas tieši uz veidņu ielādes veiktspēju, skriptu ielādes stratēģiju (“atlikšana” un “asinhronizācija”) izmantošanu kodolā, blokos un motīvos, kā arī automātiski ielādētu opciju optimizāciju.

Pieejamība

WordPress 6.4 piedāvā vairākus saraksta skata uzlabojumus un aria-label atbalstu navigācijas blokam. Administratora saskarnē ir iekļauti pogu izvietojuma uzlabojumi, izvēlnes vienumu “Pievienot jaunu” konteksts un vietnes veselības (Site health) ziņojumi.

Cits

  • WordPress 6.4 atspējo pielikumu lapas jaunām instalācijām.
  • WordPress 6.4 iesaka lietot PHP 8.1 vai PHP 8.2 servera valodas versiju.

WordPress 6.4 dokumentācija

Lai uzzinātu sīkāk par šīm un citām izmaiņām, jauninājumiem un kļūdu labojumiem, skatiet Wordpress 6.4 rokasgrāmatu. Tajā ir izceltas izstrādātāju piezīmes par visām izmaiņām.

Vairāk par WordPress versiju 6.4 angliski var izlasīt šeit.

WordPress 6.4 lejupielādes

WordPress sistēmu administratoriem noteikti iesakām atjaunot uz WordPress būvētās mājas lapas / interneta vietnes uz šo versiju.

Lejupielādēt šo WordPress 6.4 versiju var šeit.

 

Šis raksts satur saites uz ārējiem resursiem, kas ar laiku vairs var nebūt pieejami!

Dažkārt vienkāršs WordPress ir  labākais risinājums

Dažkārt vienkāršs WordPress ir  labākais risinājums

SAGLABĀT
Sīkdatņu iestatījumi
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums vislabāko pieredzi mūsu vietnē. Ja neatļausiet sīkdatņu izmantošanu, šī vietne var nedarboties, kā paredzēts.
Funkcionālās sīkdatnes, kas neuzkrāj privātus datus, bet tikai nodrošina lapas pareizu funkcionēšanu, ir atļautas vienmēr.
Atļaut visu
Aizliegt visu
Analytics
Rīki, ko izmanto datu analīzei, lai novērtētu vietnes efektivitāti un saprastu, kā tā darbojas
Google Analytics
Atļaut
Aizliegt