5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Novērtējums 5.00 (1 vērtējums)
WordPress jauna pamatversija 5.0

Ir iznākusi jauna WordPress 5 pamatversija, kā arī pirmais šīs pamatversijas kļūdu labojums 5.0.1.

Wordpress pamatversija 5.0 satur vairākas būtiskas izmaiņas un uzlabojumus, starp kuriem kā galveno var izcelt jaunas iespējas veidojot lapas un ierakstus, izmantojot jaunu satura rediģēšanas rīku - Gutenberg editor. Taču, ja esat pieraduši pie klasiskā Wordpress teksta redaktora, to ir iespējams izmantot arī turpmāk, uzstādot klasiskā teksta redaktora spraudni.

Savukārt Wordpress apakšversija 5.0.1 satur vairākus kļūdu labojumus Wordpress versijām sākot no 3.7. Ja jūsu uz WordPress būvētā mājas lapa izmanto versiju 3.7 vai augstāku, noteikti ir vēlams to atjaunot uz šo versiju.  Taču, pirms mājaslapas atjaunošanas, noteikti aicinām iepazīties ar versiju savietojamības aprakstu (angliski), ko var izlasīt šeit.

 

Lejupielādēt šo versiju var šeit.

Vairāk par pamatversiju 5.0 angliski var izlasīt šeit.

Vairāk par versiju 5.0.1 angliski var izlasīt šeit.

Šis raksts satur saites uz ārējiem resursiem, kas ar laiku vairs var nebūt pieejami!

Sazināties ar mums

Uzsāc sava projekta virzību jau šodien!

Aizpildi zemāk esošo kontaktu formu - pāris teikumos izstāsti prasības. Mēs sazināsimies ar Tevi vienas darba dienas laikā vai ātrāk.

0/1000

ADETA.LV is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.

ADETA SIA © 2007-2020, Visas tiesības rezervētas.