lven
WordPress atjauninājums

WordPress atjauninājumi iedalās divās lielās grupās: jauna pamatversija (piemēram: 4.7, 4.8 vai 4.9) un atjauninājums pamatversijai (piemēram: 4.7.1, 4.8.3 vai 4.9.4). Atšķirībā no Joomla! SVS(CMS), WordPress zināmu laiku izlaiž aktuālus atjauninājumus arī vecākām pamatversijām, kas nozīmē, ka lietotājam ir izvēle: atjaunināt vecāku pamatversiju vai arī pāiet uz jaunāku pamatversiju.

Lejupielādes lapa visām WordPress atjauninājumu versijām ir pieejama šeit.

WordPress mājaslapa 5.2.4

2019. gada 18. jūnijā ir iznākusi jauna WordPress apakšversija 5.2.2, kas ir pamatversijas 5.0 turpinājums. Šī versija satur vairākus papildinājumus, no kuriem kā būtiskākos var atzīmēt Mājaslapas veselības monitora (Site Health monitor) attīstību.

Savukārt 2019. gada 5. septembrī ir iznākusi jauna WordPress apakšversija 5.2.3, kas satur vairākus papildinājumus, kļūdu labojumus un drošības ielāpus.

Bet šī gada 14. oktobrī ir  iznākusi jauna WordPress apakšversija 5.2.4, kas satur 6 drošības ielāpus.

WordPress sistēmu administratoriem ļoti ieteicams atjaunot savas WordPress  sistēmas uz šo versiju.

WordPress mājaslapa 5.2.1

Ir iznākusi jauna WordPress versija 5.2 "Jaco", kas ir pamatversijas 5.0 turpinājums. Šī versija satur vairākus jaunievedumus, no kuriem kā būtiskākos var atzīmēt Mājaslapas veselības monitoru (Site Health monitor), kā arī iebūvētu aizsardzību no PHP kļūdām, kas ļauj ekonomēt lapu izstrādātāju laiku un dod lielākas iespējas izvairīties no situācijām, kad lapa nestrādā (White screen of death).

Tāpat pavisam nesen ir iznākusi apakšversija 5.2.1, kas ir kļūdu un drošības ielāps versijai 5.2 un satur vairāk kā 30 labojumus un uzlabojumus.

Ir iznākusi jauna WordPress versija 5.1.1, kas ir apakšversijas 5.0 turpinājums. Šī versija satur 14 jauninājumus un uzlabojumus, kā arī sagatavo lietotājus PHP minimālās versijas paaugstināšanai, kas paredzēta versijā 5.2.

WordPress jauna pamatversija 5.0

Ir iznākusi jauna WordPress versija 5.1, kas ir pamatversijas 5.0 turpinājums. Šī versija satur vairākus jauninājumus un uzlabojumus, piemēram:

- uzlabots bloku redaktors ar labāku ātrdarbību;

- mājaslapas "veselības stāvokļa kontrole" (site health features);

- multivietnes metadatu efektīvāka uzglabāšana un vadība, u.c.

Sazināties ar mums

Uzsāc sava projekta virzību jau šodien!

Aizpildi zemāk esošo kontaktu formu - pāris teikumos izstāsti prasības. Mēs sazināsimies ar Tevi vienas darba dienas laikā vai ātrāk.

0/1000

ADETA.LV is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.

ADETA SIA © 2007-2019, Visas tiesības rezervētas.