lven

Ir iznākusi jauna WordPress versija 5.1.1, kas ir apakšversijas 5.0 turpinājums. Šī versija satur 14 jauninājumus un uzlabojumus, kā arī sagatavo lietotājus PHP minimālās versijas paaugstināšanai, kas paredzēta versijā 5.2.

Lasīt tālāk ...

WordPress jauna pamatversija 5.0

Ir iznākusi jauna WordPress versija 5.1, kas ir pamatversijas 5.0 turpinājums. Šī versija satur vairākus jauninājumus un uzlabojumus, piemēram:

- uzlabots bloku redaktors ar labāku ātrdarbību;

- mājaslapas "veselības stāvokļa kontrole" (site health features);

- multivietnes metadatu efektīvāka uzglabāšana un vadība, u.c.

Lasīt tālāk ...

WordPress jauna pamatversija 5.0

Ir iznākusi jauna WordPress versija, kas ir pamatversijas 5.0 kļūdu labojums 5.0.3. Tā  satur 37 kļūdu labojumus un 7 uzlabojumus.

Savukārt iepriekšējā WP versija 5.0.2 izlaboja 73 kļūdas.

Lasīt tālāk ...

WordPress jauna pamatversija 5.0

Ir iznākusi jauna WordPress 5 pamatversija, kā arī pirmais šīs pamatversijas kļūdu labojums 5.0.1.

Wordpress pamatversija 5.0 satur vairākas būtiskas izmaiņas un uzlabojumus, starp kuriem kā galveno var izcelt jaunas iespējas veidojot lapas un ierakstus, izmantojot jaunu satura rediģēšanas rīku - Gutenberg editor. Taču, ja esat pieraduši pie klasiskā Wordpress teksta redaktora, to ir iespējams izmantot arī turpmāk, uzstādot klasiskā teksta redaktora spraudni.

Lasīt tālāk ...

WordPress 4.9.7 drošības atjauninājums

Ir iznākusi jauna WordPress 4.9.8 versija, kas satur 46 kļūdu labojumus un uzlabojumus. Ja jūsu uz WordPress būvētā mājas lapa nav atjauninājusies automātiski, lūdzu veiciet šo atjauninājumu manuāli.

Lejupielādēt šo versiju var šeit.

Lasīt tālāk ...

Sazināties ar mums

Uzsāc sava projekta virzību jau šodien!

Aizpildi zemāk esošo kontaktu formu - pāris teikumos izstāsti prasības. Mēs sazināsimies ar Tevi vienas darba dienas laikā vai ātrāk.

0/1000

ADETA.LV is not affiliated with or endorsed by The Joomla! Project™. Use of the Joomla!® name, symbol, logo and related trademarks is permitted under a limited license granted by Open Source Matters, Inc.

ADETA SIA © 2007-2020, Visas tiesības rezervētas.